Chelsea uprzedzi Real Madryt? Trwa walka o epokowy talent

Chelsea oraz Real Madryt poważnie interesują się Franco Mastantuono z River Plate, który w Argentynie uchodzi za wielki talent. Niebiescy chcą pokrzyżować plany Królewskich - donosi Rudy Galetti w mediach społecznościowych.

Franco Mastantuono
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Franco Mastantuono

Franco Mastantuono obiektem westchnień gigantów

Franco Mastantuono uchodzi za jeden z największych talentów ostatnich lat w Argentynie. Nikogo więc nie dziwi fakt, że sytuację 16-letniego ofensywnego pomocnika od dawna monitoruje słynny Real Madryt. Plany Królewskich może jednak pokrzyżować inny europejski gigant. Jak bowiem dowiedział się włoski dziennikarz – Rudy Galetti, chrapkę na zakontraktowanie perspektywicznego zawodnika ma również londyńska Chelsea.

Gdzie przejdzie Franco Mastantuono?

Do Realu 69%
Do Chelsea 18%
Do innego klubu 12%
193+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Do Realu
  • Do Chelsea
  • Do innego klubu

Włodarze The Blues wysłali swoich skautów do Ameryki Południowej, gdzie obserwują także dwudziestoletniego środkowego obrońcę San Lorenzo – Agustina Giaya. Przypomnijmy, że londyńczycy osiągnęli już niemal pełne porozumienie w sprawie transferu innego wielkiego talentu – Estevao – który na Stamford Bridge ma trafić, gdy skończy osiemnasty rok życia. Palmeiras na jego sprzedaży zarobi ponad 65 milionów euro.

Franco Mastantuono w Realu Madryt w długoterminowej perspektywie mógłby zastąpić Toniego Kroosa, który po mistrzostwach Europy w Niemczach zakończy karierę piłkarską. Los Blancos już teraz chcieliby zaklepać sobie pozyskanie młodzieńca, ponieważ inne kluby, z Chelsea na czele, również są poważnie zainteresowane sprowadzeniem zdolnego pomocnika.

Komentarze