Bułka przed hitowym transferem! Trwają rozmowy z gigantem

Marcin Bułka może latem 2024 roku zmienić barwy klubowe. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl, reprezentant Polski rozmawia z Milanem.

Marcin Bułka
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Marcin Bułka

Marcin Bułka prowadzi rozmowy z Milanem

Sezon 2023/2024 był niezwykle udany dla Marcina Bułki, który zanotował wiele fantastycznych występów na boiskach Ligue 1. Golkiper Nicei szybko trafił na radar dużo większych klubów. W pewnym momencie mówiło się nawet o zainteresowaniu ze strony Realu Madryt i Manchesteru United.

POLECAMY TAKŻE

Tymczasem najnowsze informacje przekazał serwis Meczyki.pl. Ponoć przedstawiciele Marcina Bułki prowadzą wstępne rozmowy z Milanem, który poszukuje następcy Mike’a Maignana. Francuz jest na liście Manchesteru City oraz interesują się nim kluby z Arabii Saudyjskiej. W takiej sytuacji niewykluczone, że w najbliższych miesiącach 28-latek zdecyduje się na zmianę barw.

Jeśli Maignan ostatecznie opuści Milan, to Bułka prawdopodobnie stanie się głównym faworytem do zasilenia Rossonerich. Polak jest wyceniany na około 20 milionów euro, a więc kwota transferu nie powinna stanowić problemu. Tym bardziej że sprzedaż Francuza może przynieść naprawdę pokaźny zysk.

W minionych rozgrywkach Marcin Bułka rozegrał łącznie 38 meczów i stracił w nich zaledwie 35 goli. Polak zanotował 18 czystych kont, z czego aż 17 miało miejsce w Ligue 1. To zdecydowanie najlepszy wynik w stawce, ale mimo tego 24-latek nie otrzymał statuetki dla najlepszego golkipera. Nagroda trafiła w ręce Gianluigiego Donnarummy, który nie stracił bramki w 11 meczach.

Czytaj dalej: Barca chce gwiazdę na raty. To ma być odpowiedź na Mbappe

Komentarze