Brat Jude’a Bellinghama może przenieść się do Premier League

Jobe Bellingham tego lata może odejść z Sunderlandu i zrobić kolejny krok naprzód w swojej karierze. Według Fabrizio Romano 18-letni pomocnik jest obserwowany przez kluby Premier League. Brat Jude'a ma na stole przynajmniej dwie oferty - od Crystal Palace oraz Brentfordu.

Jobe Bellingham
Obserwuj nas w
MI News & Sport / Alamy Na zdjęciu: Jobe Bellingham

Jobe Bellingham łączony z Crystal Palace i Brentfordem

Jobe Bellingham ma za sobą bardzo dobry sezon w Championship – rozegrał 45 meczów, zdobył 7 bramek i zaliczył 1 asystę. Świetna forma 18-letniego pomocnika nie uchodzi uwadze lepszych klubów. Niewykluczone, że brata Jude’a Bellinghama w kolejnej kampanii będziemy podziwiali w Premier League. Młodzieżowy reprezentant Anglii to bowiem priorytetowy cel transferowy Crystal Palace, a zwolennikiem jego talentu jest szkoleniowiec Orłów, czyli Oliver Glasner.

Czy Jobe Bellingham zrobi spektakularną karierę?

Tak, posiada ogromny talent 75%
Nie, odbije się od lepszej ligi 25%
110+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak, posiada ogromny talent
  • Nie, odbije się od lepszej ligi

Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi przez Fabrizio Romano Crystal Palace rozpoczęło już rozmowy z Sunderlandem w sprawie pozyskania Jobe’a Bellinghama. Drużyna z Selhurst Park musi jednak liczyć się z konkurencją, ponieważ sytuację zdolnego osiemnastolatka obserwuje kilka zespołów z elity. Jay Harris poinformował, że ofensywnego pomocnika na swojej liście życzeń ma również inna londyńska ekipa – Brentford. Wyścig o podpis młodzieńca jest więc otwarty.

Jobe Bellingham przed dołączeniem do drużyny Czarnych Kotów podobnie jak Jude występował w Birmingham City. Fachowy portal “Transfermarkt” wycenia perspektywicznego piłkarza na 12 milionów euro. Perełkę Sunderlandu w przeszłości przymierzano także do Borussii Dortmund czy Lazio Rzym.

Komentarze