Bayern rozważa niespodziewanego kandydata, na celowniku trener z Premier League

Bayern Monachium jest w trakcie poszukiwania nowego szkoleniowca. Bild dał do zrozumienia, że rozważany na stanowisko nowego szkoleniowca klubu z Allianz Arena, jest Thomas Frank.

Piłkarze Bayernu Monachium i Thomas Frank
Obserwuj nas w
fot. Diebilderwelt / PA Images / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze Bayernu Monachium i Thomas Frank

Obecny menedżer Brentford może objąć stery nad Bayernem Monachium

Bayern Monachium myślami jest już przy nowej kampanii. Bawarczycy latem będą pracować, aby w sezonie 2024/2024 odzyskać mistrzowski tytuł i namieszać w europejskich pucharach, a także powalczyć o triumf w DFB Pokal. Tymczasem ciekawe wieści na temat poszukiwań nowego trenera w szeregach przedstawiciela Bundesligi przekazał Bild.

POLECAMY TAKŻE

Źródło przekonuje, że monachijski klub rozważa zatrudnienie Thomasa Franka na nowego trenera Bayernu. 50-latek aktualnie ma ważną umowę z Brentford, obowiązującą do 2027 roku. Nie ma to być jednak przeszkoda dla giganta Bundesligi.

Frank to trener, stawiający zwykle na ustawienie 4-3-3. Duńczyk w przeszłości prowadził młodzieżowe reprezentacje kraju. Na szerokie wody wypłynął natomiast dzięki pracy w Broendby IF. Właśnie dzięki osiągnięciom w tym klubie został zatrudniony przez przedstawiciela Premier League, Zastąpił w Brentford Deana Smitha. Urodzony w Frederiksvaerk jak na razie prowadził ekipę z Wysp Brytyjskich w 274 spotkaniach, notując średni bilans punktowy na poziomie 1,51. W kontekście.

Według mediów do niedawna łączeni z niemieckim klubem byli tacy trenerzy jak: Hans-Dieter Flick, Zinedine Zidane, Jose Mourinho, Oliver Glasner czy Erik ten Hag. Sky Germany przekonuje natomiast, że żaden z wymienionych nie był w kręgu zainteresowanie ekipy z Monachium.

Thomas Frank nadaje się na nowego trenera Bayernu Monachium?

Tak 18%
Nie 47%
Trudno powiedzieć 35%
17+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć

Komentarze