Barcelona pewna wielkiego transferu? To ma sugerować sukces

Coraz więcej wskazuje na to, że Barcelona dopnie swego i sfinalizuje wymarzony transfer. Reprezentant Hiszpanii nie znalazł się na zdjęciach promujących nową koszulkę Athleticu Bilbao.

Hiszpania - Francja
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Hiszpania - Francja

Barcelona marzy o gwiazdce. Transfer bliski finalizacji?

Nico Williams notuje doskonały sezon. Jego zwieńczeniem są kapitalne występy na Euro 2024. 21-latek stanowi o sile ofensywy reprezentacji Hiszpanii, która właśnie awansowała do finału turnieju. Nic dziwnego, że napastnik znajduje się na celowniku gigantów topowych lig Starego Kontynentu.

POLECAMY TAKŻE

Jednym z klubów, które marzą o jego pozyskaniu, jest FC Barcelona. Blaugrana wyznaczyła swój cel transferowy numer jeden i jest nim właśnie zawodnik Athleticu Bilbao. Wprawdzie Baskowie nie są chętni rozstawać się ze swoją gwiazdą, ale jeżeli zainteresowany klub wpłaci klauzulę, będą musieli pogodzić się z jej odeściem.

Czy Nico Williams jest bliski zakończenia swojej przygody na San Mames? Sugerować to ma jego nieobecność podczas sesji zdjęciowej prezentującej koszulki ekipy z Bilbao. W tym wydarzeniu uczestniczył m.in. Unai Simo, który aktualnie wspólnie z Williamsem przebywa na Euro. To ma potwierdzać, że absencja 21-latka nie jest przypadkowa.

Zobacz także: Barcelona odrzuciła gigantyczną ofertę PSG za swoją gwiazdę

Komentarze