FC Barcelona poluje na młodych graczy. Deco chce gwiazdę PSG!

FC Barcelona zamierza wziąć aktywny udział w trwającym oknie transferowym. Dyrektor sportowy klubu Deco według portalu Fichajes.net chce sprowadzić Manuela Ugarte z PSG.

Deco
Obserwuj nas w
dpa picture alliance / Alamy Na zdjęciu: Deco

Manuel Ugarte z PSG celem transferowym Barcelony

FC Barcelona, póki co nie dokonała jeszcze żadnego wzmocnienia w letnim oknie transferowym. Mimo to w notesie dyrektora sportowego Dumy Katalonii widnieje kilka nazwisk zaznaczonych na czerwono. Nie jest tajemnicą, że głównym celem na lato jest pozyskanie Nico Williamsa z Atheltic Bilbao. Deco, który odpowiada za transfery Blaugrany ma w głowie również pomysł sprowadzenia innej młodej gwiazdy futbolu.

POLECAMY TAKŻE

Według doniesień portalu Fichajes.net w kręgu zainteresowań Barcelony znalazł się Manuel Ugarte z Paris Saint-Germain. Urugwajczyk przypadł do gustu Deco ze względu na swoją wszechstronność i solidność w środku pola. Aktualnie 23-latek wraz ze swoją reprezentacją przebywa na turnieju Copa America, gdzie walczy o końcowy triumf.

Kierownictwo klubu z Katalonii ma jasną strategię transferową. Ich filozofią jest sprowadzanie młodych piłkarzy z dużym potencjałem, który ma rozkwitnąć na Camp Nou. Reprezentant Urugwaju idealnie wpisuje się w ich profil pożądanego piłkarza. Problemem może być jednak suma, której żąda PSG. Mistrz Francji chce zarobić na sprzedaży pomocnika 60 milionów euro.

Kwestia ewentualnej przeprowadzki Manuela Ugarte do Barcelony powinna się wyjaśnić po powrocie piłkarza z Copa America. Aczkolwiek istnieje duże prawdopodobieństwo, że Blaugrana nie będzie w stanie znaleźć tak dużych funduszy na transfer urugwajskiej gwiazdy.

Czy transfer Ugarte do Barcelony to dobry pomysł?

TAK 28%
NIE MAM ZDANIA 22%
NIE 50%
212+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • TAK
  • NIE MAM ZDANIA
  • NIE

Komentarze