Barcelona ruszy po zawodnika z Bundesligi? To znajomy Flicka

FC Barcelona w letnim okienku transferowym może wzmocnić środek pola. Hansi Flick ma być zainteresowany pozyskaniem Angelo Stillera ze Stuttgartu - podaje Christian Falk w rozmowie z "CaughtOffisde". Warto zaznaczyć, że drogi trenera z 23-latkiem w przeszłości się przecięły.

Hansi Flick
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Hansi Flick

FC Barcelona może pozyskać Angelo Stillera

W szeregach FC Barcelony zapowiada się bardzo intensywne lato. Już wiemy, że od przyszłego sezonu drużynę będzie prowadził Hansi Flick. Zatem władze „Dumy Katalonii” stoją teraz przed zadaniem pozyskania piłkarzy, którzy profilem będą pasowali pod filozofię niemieckiego szkoleniowca.  Ostatnie doniesienia sugerują, że hiszpański klub coraz śmielej zaczyna spoglądać w kierunku Bundesligi.

POLECAMY TAKŻE

Te informacje w pewnym stopniu potwierdził Christian Falk. Niemiecki dziennikarz na łamach „CaughtOffside” zdradził, że FC Barcelona upatrzyła sobie już zawodnika. Ponoć w kręgu zainteresowań „Dumy Katalonii” znalazł się Angelo Stiller z VfB Stuttgart. Warto zaznaczyć, że 23-latek w ostatnich dniach przebywał w Barcelonie. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że mógł być to zupełnie przypadek.

Christian Falk zdradził, że FC Barcelona oraz przede wszystkim Hansi Flick mają być pod wrażeniem, jakie poczynił na przestrzeni roku Angelo Stiller. Warto dodać, że niemiecki szkoleniowiec bardzo dobrze zna 23-latek. Zawodnik bowiem jest wychowankiem Bayernu Monachium. A barwy tego klubu reprezentował do 2021 roku. Zatem drogi obu panów przecięły się w Bawarii.

Angelo Stiller rzeczywiście ma za sobą wybitny sezon. 23-latek w rozgrywkach Bundesligi rozegrał 32 spotkania. W tym czasie strzelił jednego gola oraz zaliczył pięć asyst. Portal „Transfermarkt” wycenia Niemca na 20 milionów euro.

Sprawdź także: Pepe znalazł się na celowniku Barcelony. Na przeszkodzie ogromna klauzula wykupu

Komentarze