Co za wejście Benedyczaka! Polak bohaterem meczu

Adrian Benedyczak strzela jak na zawołanie. Jego Parma wygrała 2:1, a bohaterem okazał się Polak, który zdobył bramkę na wagę zwycięstwa po wejściu z ławki.

Adrian Benedyczak
IMAGO Na zdjęciu: Adrian Benedyczak
  • Adrian Benedyczak nie przestaje strzelać w Serie B
  • Polak okazał się bohaterem meczu po wejściu z ławki
  • Jego Parma znajduje się na szczycie tabeli

Serie B: Benedyczak z kolejnym golem! Wystarczyło siedem minut

Adrian Benedyczak w tym sezonie prezentuje formę, którą zapracował na powołanie do reprezentacji Polski. 22-latek nie doczekał się debiutu, ale swoją formą daje argumenty ku temu, aby doczekać się szansy w meczu.

Napastnik Parmy licząc rozgrywki Pucharu Włoch, ma już pięć goli w siedmiu meczach. W środowym spotkaniu Serie B Benedyczak usiadł na ławce. Nie przeszkodziło mu to jednak we wpisaniu się na listę strzelców.

Polak pojawił się na boisku w 74. minucie przy wyniku 1:1. Siedem minut później Benedyczak trafił do siatki i dał Parmie wygraną 2:1. Zespół Polaka jest na czele tabeli Serie B.