Kapitalny mecz Polaka w Serie B. Co na to Probierz?

Adrian Benedyczak błyszczy na zapleczu Serie A. W sobotę zdobył kolejnego gola. Początkowo Polak cieszył się z dwóch trafień, ale ostatecznie drugie z nich uznano za bramkę samobójczą.

Adrian Benedyczak
IMAGO / Corrado Benedetti Na zdjęciu: Adrian Benedyczak
  • Adrian Benedyczak znów trafił do siatki
  • Jego Parma wygrała w sobotę 3:1
  • Polak błyszczy w ostatnim czasie formą

Kapitalny mecz Benedyczaka w Serie B

Polski zawodnik zdobył gola w wyjazdowym meczu Parmy z Ternaną, a jego drużyna wygrała 3:1 i umocniła się na prowadzeniu w Serie B. Adrian Benedyczak trafił do siatki w pierwszej połowie z rzutu karnego.

To jednak nie wszystko. Po przerwie 23-letni napastnik wypracował kolejnego gola dla swojego zespołu. Początkowo Benedyczak cieszył się z trafienia, jednak ostatecznie nie trafiło na jego konto. Powtórki wykazały, że futbolówkę do własnej siatki skierował Casasola.

Polak wysłał tym samym kolejny sygnał Michałowi Probierzowi, by ten powołał go na najbliższe mecze reprezentacji Polski. Benedyczak nie zdołał jak dotąd zadebiutować w dorosłej kadrze. Był natomiast powoływany.