Roma miała kłopoty na Stadio Olimpico

Tammy Abraham
Pressfocus Na zdjęciu: Tammy Abraham

AS Roma miała mnóstwo trudności w drugiej połowie meczu z Udinese. Rzymianie utrzymali jednak korzystny wynik i wygrali 1:0. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Nicola Zalewski.

Dwa oblicza Romy

Piątą kolejkę Serie A zamykał mecz na Stadio Olimpico, gdzie Roma mierzyła się z Udinese. W pierwszej odsłonie rzymianie dominowali w każdym aspekcie. Gospodarze potwierdzili tę przewagę w 36. minucie. Wówczas Riccardo Calafiori odegrał do Tammy’ego Abrahama, a ten trafił do pustej siatki.

W drugiej połowie Roma wyglądała coraz gorzej. Gospodarze wraz z upływem czasu mieli coraz mniej sił. Ich ubytek był bardzo widoczny. Doprowadziło to do tego, że Udinese mogło odrobić stratę. Nie potrafiło jednak tego uczynić i zespół Jose Mourinho triumfował 1:0.