Milik znów strzela w Serie A. Polak przełamał się w meczu z Atalantą [WIDEO]

Arkadiusz Milik znów strzela w Serie A. Polski napastnik po długiej przerwie ponownie wpisał się na listę strzelców zdobywając bramkę w niedzielnym meczu Juventusu z Atalantą.

Arkadiusz Milik
IMAGO / Marco Canoniero Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
  • Milik w meczu z Atalantą zastępował Vlahovicia
  • Polak wpisał się na listę strzelców w drugiej połowie
  • To jego pierwszy gol od 11 stycznia

Pierwszy gol Milika od stycznia

Mecz Juventusu z Atalanta był pełen zwrotów. Pierwsza część spotkania zakończyła się prowadzeniem Atalanty 1:0 po trafieniu Teuna Koopmeinersa, który atomowym strzałem nie dał szans Wojciechowi Szczęsnemu.

Po zmianie stron dużo bardziej skuteczny okazał się Juventus. Bianconeri doprowadzili do wyrównania w 66. minucie po golu Cambiasso. Cztery minuty później na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Milik po udanym zagraniu McKenniego. To pierwsze trafienie Polaka od 11 stycznia, gdy Stara Dama wygrała w Pucharze Włoch z Frosinone 4:0.

Atalanta bardzo szybko odpowiedziała na drugą bramkę Juventusu. Już w 75. minucie na tablicy świetlnej znów był wynik remisowy, a Wojtka Szczęsnego ponownie pokonał Koopmeiners. Jak się później okazało było to ostatnie trafienie w tym starciu.