Zamieszki na meczu w Anglii. Kibic zalany krwią

Z powodu zamieszek na trybunach podczas meczu FA Cup między West Bromwich Albion a Wolverhampton sędzia przerwał spotkanie. Jeden z kibiców został poturbowany tak bardzo, że z powodu urazu głowy był cały we krwi.

West Bromwich Albion v Wolverhampton
IMAGO / Bradley Colleyr Na zdjęciu: West Bromwich Albion v Wolverhampton
  • Mecz West Bromwich z Wolves został przerwany
  • Powodem były zamieszki kibiców
  • Jeden z fanów został ranny od uderzenia w głowę

Zamieszki podczas meczu FA Cup

Mecz West Bromwich Albion z Wolverhampton został przerwany w 82. minucie przy wyniku 2:0 dla gości. Powodem były zamieszki jakie wybuchły na trybunach między kibicami obu drużyn.

Jak donosi SkySports, kilka osób zostało rannych. Media na całym świecie obiegły zdjęcia mężczyzny, który z powodu urazu głowy upadł i był zalany krwią. Sytuacja dopiero kilku minutach została opanowana przez stewardów, którzy rozdzielili zwaśnione strony na trybunach.

Sędzia Thomas Bramall zdecydował się przerwać mecz i odesłać piłkarzy do szatni. Drużyny wróciły na plac gry dopiero, gdy sytuacja została opanowana, a kibice się uspokoili. Najbardziej poszkodowany mężczyzna został odwieziony do szpitala.

Ostatecznie spotkanie zostało dokończone. Warto odnotować, że w samej końcówce w kierunku zawodnik Wolves, Tommy’ego Doyle’a została rzucona butelka z trybun.

Media przypuszczają, że śledztwo w sprawie zamieszek na trybunach przeprowadzi Angielska Federacja. West Bromwich Albion może spodziewać się kary.