Udany powrót Kevina De Bruyne. Belg zaliczył asystę [WIDEO]

Manchester City wygrał 5:0 z Huddersfield Town w Pucharze Anglii. Kevin De Bruyne wreszcie wrócił po kontuzji i nawet zanotował asystę przy bramce Jeremy'ego Doku.

Kevin De Bruyne
IMAGO / David Blunsden Na zdjęciu: Kevin De Bruyne
  • Kevin De Bruyne przez ostatnie miesiące pauzował z powodu urazu uda
  • Ofensywny pomocnik po 149 dniach wreszcie wrócił do gry
  • Belg powrót okrasił asystą przy bramce Jeremy’ego Doku

Man City nie dał szans Huddersfield, De Bruyne wrócił na boisko

Manchester City w 1/32 finału Pucharu Anglii na Etihad Stadium podejmował Huddersfield Town. The Citizens wywiązali się z roli faworyta i wygrali z drugoligowym klubem aż 5:0, tym samym awansując do następnej rundy Emirates FA Cup.

Warto odnotować, że po kontuzji uda w końcu do gry wrócił Kevin De Bruyne, który w 57. minucie zmienił Jacka Grealisha. Reprezentant Belgii siedemnaście minut później zanotował asystę przy golu Jeremy’ego Doku, który ustalił wynik meczu.

Dla Kevina De Bruyne to ważny moment, bowiem 32-latek powrócił na boisko po 149 dniach przerwy. W najbliższym czasie po urazie wrócić powinien również Erling Haaland, co jest kolejną, dobrą wiadomością dla Pepa Guardioli.