Pyrrusowe zwycięstwo Liverpoolu. Ta kontuzja może oznaczać koniec sezonu

Liverpool rozbił Brentford w spotkaniu 25. kolejki Premier League. Jednak zwycięstwo The Reds stoi w cieniu urazów Curtisa Jonesa i Diogo Joty, którzy opuścili boisko już w pierwszej połowie.

Brentford - Liverpool
IMAGO / Sportimage/ Paul Terry Na zdjęciu: Brentford - Liverpool
  • Liverpool wygrał z Brentfordem w pierwszym sobotnim spotkaniu Premier League
  • The Reds jeszcze przed upływem 45 minut musieli dokonać dwóch zmian
  • Uraz Diogo Joty wygląda wyjątkowo niepokojąco

Premier League. Liverpool wygrywa, ale traci dwóch zawodników

1:4 – takim wynikiem zakończyło się starcie BrentfordLiverpool w 25. serii gier Premier League. Dzięki tej wygranej The Reds aktualnie mająpięć punktów przewagi nad Manchesterem City i Arsenalem. Jednak to koniec pozytywnych wieści dla fanów ekipy Jurgena Kloppa. Triumf w pojedynku z drużyną Thomasa Franka można określić pyrrusowym, ponieważ już w pierwszej połowie urazów doznali dwaj zawodnicy gości.

W 34. minucie boisko opuścił Curtis Jones, którego zastąpił Ryan Gravenberch. Zaledwie dziesięć minut później swój udział w meczu zakończył Diogo Jota. Portugalczyk po przypadkowym zderzeniu z Alexisem MacAllisterem i jednym z piłkarzy Brentfordu najprawdopodobniej odniósł kontuzję kolana. Niestety, napastnik The Reds nie był w stanie zejść z murawy o własnych siłach – konieczne były nosze.

Niewykluczone, że Jota właśnie zakończył sezon. Jednak dokładną diagnozę poznamy zapewne dopiero za kilka godzin.