Polak bohaterem Arsenalu U18. Kapitalny występ

Arsenal U18 pokonał Aston Villę U18 3:2 w meczu Premier League tej kategorii wiekowej. Bohaterem Kanonierów został Polak - Michał Rosiak.

Michał Rosiak
IMAGO / Joshua Smith Na zdjęciu: Michał Rosiak
  • Arsenal U18 pokonał Aston Villę U18 3:2
  • W barwach Kanonierów wystąpił Michał Rosiak
  • Polak został bohaterem meczu

Michał Rosiak bohaterem Arsenalu U18

W Premier League U18 odbyło się spotkanie Arsenalu z Aston Villą. Mecz dostarczył wielkich emocji, bo doszło w nim do kilku zwrotów akcji. Ostatecznie Kanonierzy wygrali 3:2, a dwa gole zdobył Michał Rosiak. Młody Polak został bohaterem ekipy, której szkoleniowcem jest były piłkarz – Jack Wilshere.

Michał Rosiak występuje na pozycji defensywnego pomocnika. Polak dał zwycięstwo Arsenalowi, wykorzystując dwa rzuty karne. Do siatki trafił w 70. i 75. minucie meczu.

Według meczowej relacji na oficjalnej stronie Arsenalu młodzieżowy reprezentant Polski mógł nawet zdobyć hat-tricka, ponieważ w pierwszej połowie nie wykorzystał pierwszej jedenastki. Kanonierzy otrzymali aż trzy rzuty karne.

Czytaj dalej: Poważne kontuzje w Arsenalu. Arteta nie ma dobrych wieści