Niespodziewany kandydat na nowego trenera Manchesteru United

Manchester United wciąż nie podjął decyzji w sprawie przyszłości Erika ten Haga. Jeśli holenderski trener zostałby zwolniony, to mocnym kandydatem na jego następcę będzie Thomas Frank - podaje brytyjski dziennik The Telegraph.

Thomas Frank
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Thomas Frank

Thomas Frank zastąpi Erika ten Haga na Old Trafford?

Manchester United w obecnym sezonie nie prezentuje się najlepiej, zaliczył kilka kompromitujących wpadek i gdyby nie awans do finału Pucharu Anglii, to wydaje się, że Erik ten Hag już dawno zostałby zwolniony. Holenderski szkoleniowiec nadal jednak jest na stanowisku, a wahania formy swojej drużyny tłumaczy plagą kontuzji. Trzeba przyznać mu rację, gdyż na przestrzeni aktualnej kampanii wielu piłkarzy Czerwonych Diabłów pauzowało z powodu urazów.

POLECAMY TAKŻE

Klub z Old Trafford po zakończeniu trwającego sezonu może pożegnać Erika ten Haga, ponieważ jego przyszłość cały czas wisi na włosku. Wiele zapewne będzie zależeć od wyżej wspomnianego finału Pucharu Anglii. Zespół prowadzony przez Holendra już 25 maja na Wembley podejmie Manchester City. W mediach pojawiają się nazwiska potencjalnych następców 54-latka, a jedna z forsowanych przez prasę kandydatur w ostatnich dniach bardzo zyskuje na sile.

Według brytyjskiego dziennika “The Telegraph” Thomas Frank ma duże szansę na angaż w Manchesterze United. Duńczyk może być poważnie rozważany przez włodarzy Czerwonych Diabłów, jeśli Erik ten Hag ostatecznie straci pracę. 50-latek od 2018 roku z powodzeniem opiekuje się Brentfordem. Jego umowa z ekipą Pszczół obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku.

Komentarze