Media: Liverpool wybrał już następcę Kloppa.

Juergen Klopp latem rozstanie się z Liverpoolem. Tymczasem wygląda na to, że władze The Reds już podjęły decyzję, kim zastąpią Niemca. Nowe wieści w sprawie przekazał serwis Fichajes.net, opierając się też na doniesieniach Mundo Deportivo.

Juergen Klopp
Obserwuj nas w
fot. PA Images / Alamy Na zdjęciu: Juergen Klopp
  • Nie milkną spekulacje dotyczące wyboru nowego menedżera w Liverpoolu
  • Wygląda na to, że wybór sterników The Reds padł na Roberto De Zerbiego
  • Włoski trener aktualnie jest szefem między innymi Jakuba Modera w Brighton & Howe Albion

Roberto De Zerbim ma zastąpić Juergena Kloppa w Liverpoolu

Juergen Klopp już dobrych kilka tygodni temu zakomunikował, że po zakończeniu trwającego sezonu pożegna się z Liverpoolem. Natychmiast media obiegły spekulacje, odnoszące się do tego, kto zastąpi niemieckiego trenera. Wygląda na to, że wybór padnie na Roberto De Zerbiego, o czym informuje portal Fichajes.net.

Włoski szkoleniowiec aktualnie prowadzi Brighton & Howe Albion. Tak się złożyło, że ostatnio zawodnicy Mew mierzyli się z Liverpoolem. Po zakończeniu spotkania trenerzy mocno się uściskali, co może dawać do myślenia. Niektórzy postronni obserwatorzy przekonują, że przy okazji tego starcia miało miejsce symboliczne namaszczenie następcy Kloppa w klubie z Anfield Road.

Nieoficjalnie rozpoczęły się już rozmowy pomiędzy Liverpoolem a De Zerbim, który już według wieści Mundo Deportivo wzbudził zainteresowanie jednego z gigantów Premier League. Źródło jednocześnie przekonuje, że za negocjacjami stoi Richard Hughes, nowy dyrektor w Liverpoolu. To podobno główny entuzjasta zatrudnienia Włocha na stanowisko nowego menedżera The Reds.

Czytaj więcej: Liverpool wytypował następcę Mohameda Salaha

Komentarze