Szalony comeback na Old Trafford. McTominay bohaterem Man Utd

Manchester United wygrał 2:1 z Brentford w 8. kolejce Premier League. Czerwone Diabły odniosły zwycięstwo rzutem na taśmę, dzięki dwóm bramkom Scotta McTominay'a.

Scott McTominay
IMAGO / Andrew Yates Na zdjęciu: Scott McTominay
  • Manchester United wygrał 1:1 z Brentford w 8. kolejce Premier League
  • Dla Czerwonych Diabłów to dopiero czwarta wygrana w tym sezonie
  • Bohaterem meczu został Scott McTominay

Manchester United 2:1 Brentford. Szalony powrót Czerwonych Diabłów

Manchester United zaliczył najgorszy początek sezonu w Premier League w historii. Czerwone Diabły nigdy nie przegrały czterech meczów w pierwszych siedmiu kolejkach.

Tym razem podopieczni Erika ten Haga wykazali się niebywałą wolą walki. Bohaterem spotkania z Brentford stał się Scott McTominay, który dał gospodarzom zwycięstwo 2:1.

Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Mathias Jensen w 26. minucie. Wówczas Brentford wyprowadziło szybką kontrę, która skończyła się małym zamieszaniem w polu karnym Manchesteru United. Obrona gospodarzy nie poradziła sobie z wybiciem piłki. Futbolówka ostatecznie trafiła pod nogi Duńczyka, a ten sprytnym strzałem pokonał Andre Onanę.

Wydawało się już, że Brentford spokojnie dowiezie zwycięstwo do końca, ale wtedy sprawę w swoje ręce wziął Scott McTominay. Szkot pojawił się na boisku w 87. minucie i w ciągu kilku minut dał Manchesterowi United zwycięstwo, zdobywając dwie bramki w doliczonym czasie gry.