Duża strata Liverpoolu przed ważnymi spotkaniami. Wszystko przez uraz

Według informacji przekazanych przez Paula Joyce z "The Times" Trent Aleksander-Arnold wypada z gry na najbliższe kilka tygodni. Wszystko przez odnowienie urazu w kolanie Anglika.

Trent Alexander-Arnold
Obserwuj nas w
IMAGO / Conor Molloy / News Images Na zdjęciu: Trent Alexander-Arnold
  • Liverpool będzie musiał sobie radzić bez Trenta Aleksandra-Arnolda
  • Wszystko przez uraz prawego defensora “The Reds”
  • Kluczowego gracza ominie m.in. finał Carabao Cup

Strata

Przed Liverpoolem decydująca faza sezonu. Piłkarze Jurgena Kloppa mają szansę na zdobycie w tej kampanii poczwórnej korony, co byłoby kapitalnym zwieńczeniem kariery Niemca na Anfield. “The Reds” są liderem Premier League i walczą o tytuł, a do tego grają w Lidze Europy, FA Cup oraz Carabao Cup. W tych ostatnich rozgrywkach już wkrótce zmierzą się w finale z Chelsea.

Zespół będzie musiał sobie jednak radzić w tym czasie bez swojego podstawowego gracza. Chodzi mianowicie o Trenta Aleksandra-Arnolda, któremu – zgodnie z informacjami przekazanymi przez Paula Joyce z “The Times” – odnowił się uraz kolana. Anglik już wcześniej miał kłopoty ze zdrowiem w tej kwestii. Dziennikarz dodał także, że kontuzja piłkarza wyklucza go z rywalizacji w finale Carabao Cup, który ma miejsce 25 lutego. Można więc założyć, że Arnold wróci do gry dopiero w marcu.

Czytaj więcej: Trener z Premier League zabrał głos ws. zastąpienia Kloppa. “Mam swoje ambicje”

Komentarze