Freebet bez depozytu

Freebet bez depozytu to promocje bukmacherskie, do których nie trzeba namawiać typerów. Dlaczego? Odpowiedź jest wyjątkowa prosta: bonus bez depozytu oznacza środki finansowe za free! A właśnie tak wygląda sprawa, kiedy bukmacher posiada w ofercie freebet bez depozytu. W Polsce w tym aspekcie jest kilku bukmacherów, u których można otrzymać w wypłacie taki bonus freebet, który nie wymaga depozytu. Chcesz ich poznać? Sprawdź ten artykuł, a na pewno dowiesz się, gdzie zyskasz darmowy bonus.

Spis treści

Darmowe zakłady bukmacherskie, to tak jak gra bez podatku lub zakłady bez ryzyka – zawsze mają wzięcie wśród graczy obstawiających kupony. Freebet bez depozytu to odmiana darmowego zakładu, ale na zasadach jeszcze bardziej opłacalnych niż zwyczajny freebet. Dlaczego?

Freebety można podzielić na te, które wymagają wpłaty tak jak np. w Superbet. Możemy je również podzielić na te, które nie wymagają wpłaty – to właśnie freebety bez depozytu. To bonusy atrakcyjniejsze z tej racji, że przelew z własnego konta bankowego nie jest koniecznością, żeby freebet był dla ciebie przyznany!

Freebet bez depozytu 2021

Ile mamy aktualnie na rynku bukmacherskim freebetów bez depozytu? Ich liczba się zmienia, bo ciągłe zmiany promocji, to jeden ze znaków rozpoznawalnych polskiego rynku bukmacherskiego. Co ciekawe, najwięksi gracze, jak STS i Fortuna kiedyś zaczęli oferować freebet bez depozytu i jak na razie utrzymują się w tym postanowieniu. W intersie gracza to dobra informacja, bo odbiór freebetu od depozytu u tak cenionych firm oznacza dwie korzyści naraz. Jakie? Darmowy bonus i konto u wysoko ocenionego bukmachera.

Fortuna i STS – nie tylko te firmy specjalizują się we freebetach bez depozytu. Do tego grona dołączają kolejni operatorzy. Jacy? Wystarczy wymienić LVBET i bonus bez depozytu 20 złotych. O szczegółach każdej oferty przeczytasz poniżej.

STS freebet bez depozytu 30 PLN

W STS bonusów jest tyle, że głowa mała. W tym gronie znalazło się miejsce również dla freebetu bez depozytu. Jak on występuje? To tak naprawdę pierwsza gratyfikacja, z którą masz do czynienia po rejestracji w zakładach STS. U tego “buka” masz prawo zgarnąć freebet bez depozytu 30 PLN. Jeśli chcesz ten bonus, to w momencie rejestracji i uzupełniania formularza na stronie sts.pl polecamy kod promocyjny STS: GOAL. Z tym kodem po pierwszym logowaniu twoje konto bonusowe STS zostanie wzbogacone o freebet bez depozytu 30 PLN.

W powyższym akapicie zdradziliśmy praktycznie wszystko, czego potrzebujesz do odbioru tego bonusu. Tak, tak – wystarczy rejestracja, ale tylko z kodem GOAL. Darmowy bonus jest najczęściej przypisywany do konta już po pierwszym logowaniu. Dzięki temu masz 30 PLN na zakłady sportowe.

Za freebet bez depozytu od STS możesz obstawić piłkę nożną, tenis ziemny, koszykówkę i wszystkie pozostałe sporty. W całości wytypuj kupon bukmacherski za 30 PLN z konta bonusowego, a dalej poczekaj na rozstrzygnięcie kuponu. Przegrałeś? Pamiętaj, że wciąż masz do dyspozycji zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty? Wygrałeś? W takiej konfiguracji obróć x3 freebet po kursie 1.91 (wygrane zakłady).

Fortuna freebet bez depozytu 20 PLN

Od bukmachera online Fortuna także nowi gracze mogą odebrać freebet bez depozytu. Kwota jest o 10 PLN niższa, ale jak się mówi lepszy ryc niż nic, prawda? Darmowy bonus w Fortunie to 20 PLN, więc i tak nie ma, co narzekać. Zwłaszcza, jeśli spojrzymy na warunki tej promocji.

Do freebetu bez depozytu potrzebna jest rejestracja z kodem promocyjnym: GOAL, który powinien pojawić się w formularzu na efortuna.pl. Co jeszcze? W STS wystarczyło zalogowanie się na konto, w Fortunie jest nieco trudniej. Dlaczego? Do freebetu bukmacher ten potrzebuje weryfikacji konta, a więc założenia tzw. stałego konta. Z czym to się wiąże? W zakładce “konto” trzeba wysłać do Fortuny skany lub zdjęcia obustronne dokumentu tożsamości. W tym samym oknie należy też uzupełnić dane takie jak numer konta bankowego i adres zamieszkania.

Pozytywna werfyfikacja twojej osoby ze strony Fortuny umożliwia wypłatę freebetu 20 PLN. Tutaj kolejna niespodzianka. Bonus nie będzie figurował na saldzie jako gotówka, tylko zostanie oznaczony w sklepie gracza jako 2800 punktów FKP. Nie ma się co jednak przejmować, bo użycie tych punktów zastępuje stawkę 20 złotych. Wykorzystasz je grając dowolny kupon bukmacherski, na którym zaznaczysz opcję, że chcesz obstawić za 2800 punktów Fortuna Klub Plus.

A co z obrotem freebetu Fortuny? STS obrót miał, a Fortuna nie ma! Nawet jeśli wygrasz za freebet nie musisz dalej nic robić.

Dowiedz się o wszystkiego podatkach w zakładach bukmacherskich, ile procent od wygranej należy odprowadzić oraz z czego wynikają takie stawki.

LVBET freebet bez depozytu 20 PLN

Zarejestrowanie konta w zakładach bukmacherskich LVBET również może być nagrodzone freebetem bez depozytu. Oferta ta na starcie przypomina bonus Fortuny, bo LVBET także chce tego, żeby nowy klient zweryfikował dane osobowe przed uzyskaniem darmowego freebetu. Odbiór tego bonusu w takim razie musi być połączony z rejestracją i weryfikacją konta. Kiedy te dwie czynności zostaną zrealizowane, to możesz pomyśleć o tym, że dobrze by było, jeśli freebet znalazłby się na twoim koncie. Bonus powinien pojawić się na nim, ale będzie to…1 PLN. Nikt się tu jednak nie pomylił, bo do freebetu jest dołączony również mnożnik x20.

Freebet 1 PLN i mnożnik x20 można interpretować jako bonus 20 PLN. Dlaczego? Bo kiedy będziesz obstawiał kupon za freebet bez depozytu, to od razu trzeba aktywować mnożnik. A to wszystko powoduje sytuacje, że obstawiasz za 20 PLN freebetu.

Nie jest jednak tak, że wszystko możesz zagrać za freebet. LVBET pozwoli użyć bonusu, który ci zaoferował, ale na stosownym kuponie. Jakim? Chodzi o zakład “kombi” z minimum trzema typami, które będą obstawione po kursach minimalnych 1.25. To zagwarantuje spełnienie kolejnego wymogu, czyli tego, żeby kurs ogólny wynosił przynajmniej 2.50.

Kiedy kupon będzie gotowy, to zostanie ostatnia sprawa – naciśnięcie przycisku “Użyj bonusu Wygrane x20”.

LVBET ze swoim freebetem nawiązuje do promocji STS, bo też wymaga obrotu, jeśli zakład za freebet okaże się wygrany. Co trzeba obracać? Nie bonus, a wygraną kwotę! Ile razy? Obrót wygraną musi być zrobiony dwa razy w zakładach po kursie minimalnym 2.00. Jakie są dodatkowe ograniczenie w obrocie freebetem? Należy grać zakłady trzydrogowe, czyli takie, które posiadają opcje trzech wyników np. wygraną gospodarza, remis i wygraną gości.

Freebet bez depozytu – bukmacher

W serwisie goal.pl prezentujemy freebety bez depozytu u bukmacherów. Nie opisujemy freebetów w kasynie, które są również popularne wśród użytkowników. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie to freebety bez depozytu w głównej mierze występują w promocjach powitalnych. “Buki” traktują je jako zachętę dla graczy, żeby ci zarejestrowali u nich konto. Z perspektywy gracza sytuacja wygląda tak, że nawet jeśli założy konto u bukmachera, to wcale nie musi robić własnej wpłaty, żeby uzyskać bonus. Dla użytkownika to opłacalna promocja, która – poza warunkami obrotu – nie ma dodatkowych ukrytych haczyków.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

97/100
  • Legalny bukmacher UK
  • Sprawdzone i zweryfikowane 2 grudnia 2022
  • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL
  • Sponsor reprezentacji Polski

Lider polskiego rynku legalnych bukmacherów

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Zdaniem wielu użytkowników i ekspertów jest to najlepszy bukmacher obecny na polskim rynku. STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.