Darmowe zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie za darmo? Darmowe bonusy na zakłady bukmacherskie są możliwością obstawiania kuponów za free. Wszystko to za sprawą specjalnych akcji promocyjnych: kodu bonusowego, bonusu na start itd. W zwykłej codzienności typera za każdy zakład bukmacherski trzeba dokonać opłaty. Darmowe zakłady są środkami, jakie otrzymujesz od bukmachera, żeby obstawić sobie kupon z typami. Takich akcji nie ma wiele, ale na rynku bukmacherskim w Polsce można znaleźć kilka szans, gdzie darmowy zakład będzie na ciebie czekał.

Spis treści

Z definicji zakładów bukmacherskich wynika, że obstawiając kupon stawiasz własne środki na poczet swoich przewidywań. Typowanie bywa bezwzględne, bo jeśli przegrasz – tracisz stawkę, jaką obstawiłeś na kuponie. To pieniądze, których nie da się już odzyskać – właśnie na tym przede wszystkim opierają się zakłady bukmacherskie. Na twojej porażce zarabia bukmachera, a na zwycięstwie – firma bukmacherska traci.

Darmowe zakłady bukmacherskie  dają graczowi pewną poduszkę finansową tj. kapitał, który pochodzi z gestu bukmachera. Odbierając w bonusie darmowy zakład – odbierasz kasę na typy bukmacherskie od operatora. To pozwala zachować pieniądze na swoim koncie depozytowym lub bankowym, bo przynajmniej na jeden zakład możesz wykorzystać te środki, jakie przyznał ci bukmacher!

Dowiedz się także, którego bukmachera internetowego wybrać!

Darmowe zakłady bukmacherskie – co to?

Darmowe zakłady funkcjonują jako bonusy bukmacherskie. To oferty, które wpisują się w promocję, jakie są przyznawane przez bukmacherów online. Darmowy zakład to tylko jeden z kilku bonusów, które można zdobyć korzystając z legalnych bukmacherów. Gracze mają przecież również do dyspozycji zakład bez ryzyka, bonus od wpłaty lub bonus bez depozytu u bukmachera.

Z reguły darmowe zakłady bukmacherskie działają jako oferty bez depozytu. W takiej sytuacji użytkownik otrzymuje pieniądze, do których nie musi nic dokładać z własnej kieszeni. Jak działa ta akcja? Darmowy zakład bez depozytu można odnaleźć przede wszystkim w promocjach na start. A więc w takiej sytuacji nowy klient otrzymuje darmową kwotę na kupon np. za rejestrację konta i wprowadzenie kodu bonusowego.

Darmowe zakłady mają wyszczególnione zasady, które bardziej doświadczeni typerzy doskonale znają. Jedną z nich jest to, że odbierając np. 30 PLN od bukmachera – od razu grając za darmowy zakład tyle musisz postawić, żeby freebet był uznany przez twojego operatora zakładów.

Darmowe zakłady bukmacherskie bez depozytu

Bonusy bez depozytu w zakładach bukmacherskich są sposobem na postawienie kuponu za darmo. Należy spełniać odpowiednie warunki, żeby otrzymać od bukmachera darmowy zakład. Zazwyczaj jest tak, że freebet bez depozytu oferowany jest dla nowych klientów. W rozumieniu bukmachera nowy gracz to ten, który jeszcze nie ma u niego zarejestrowanego konta. Jeśli darmowy zakład dotyczy bonusu powitalnego, to masz szansę otrzymania tej gratyfikacji. Pod warunkiem, że wciąż nie masz konta u tego bukmachera.

Zakład bukmacherski bez depozytu jest obciążony z konta bukmachera. Dokładnie – to z twojego salda bonusowego, ale jak wiesz – to bonus bez depozytu, więc do jego uzyskania nie musiałeś robić wpłaty. Można założyć, że to podobna sytuacja do tej, jakbyś wchodząc do placówki naziemnej bukmachera przy drzwiach otrzymał w gotówce 20 złotych tylko po to, żeby zagrać sobie za darmo pierwszy kupon. W zakładach online działa to podobnie, bo otrzymujesz przelewem darmowy bonus bez depozytu.

Sprawdź także jaki podatek od zakładów bukmacherskich obowiązuje w naszym kraju.

Gdzie otrzymasz darmowy zakład?

Wchodząc na stronę goal.pl, na której pisze się o darmowych zakładach na pewno zrobiłeś to po to, żeby któryś z nich zgarnąć do swojej kieszeni. Czy to możliwe? No jasne! Bukmacherzy w Polsce oferują tego rodzaju akcje promocyjną, więc darmowe zakłady są dostępne. Kto może je zdobyć? W dużej mierze nowi klienci, którzy użyją nasz kod promocyjny pozyskany z portalu goal.pl.

Ile masz opcji na odebranie darmowego zakładu? Kilku bukmacherów w naszym kraju oferuje w bonusie darmowy zakład. Są to takie firmy jak STS, Fortuna, Superbet i LVBET. Zastrzegamy jednak, że darmowy bonus bez depozytu działa w STS, Fortunie i LVBET – do freebetu od Superbet trzeba wcześniej zrobić własną wpłatę.

Darmowy zakład STS

Ile wynosi zakład bukmacherski za darmo od STS? Dla nowych graczy z kodem promocyjnym GOAL to bonus za free o wartości 30 PLN. Darmowy zakład od STS działa w trybie bonusu bez depozytu. Rejestracja konta wystarczy, żeby go uzyskać, a później całość trzeba postawić na swobodnie wytypowany kupon. Do darmowego zakładu STS dodaje też pozostałe promocje: zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

Darmowy zakład Fortuna

Fortuna oferuje darmowy zakład bez depozytu w kwocie równej 20 złotych. To promka dostępna z kodem rejestracyjnym GOAL użytym podczas rejestracji u tego bukmachera online. Freebet Fortuny będzie wypłacony w formie 2800 punktów FKP. Ale co jest istotne – tylko tym klientom, którzy zweryfikują konto. Poza darmowym bonusem Fortuna oferuje też cashback 210 PLN i 100% od wpłaty do 2000 PLN.

Freebet od Superbet

W Superbet jest do odebrania darmowy zakład, ale za dokonanie depozytu (minimum 40 PLN) i obracanie nim x1 po kursie 1.50. Kroki te pozwalają uzyskać freebet w kwocie 34 PLN. Z kodem bonusowym od goal.pl nowi klienci odbiorą również bonus od wpłaty 50 PLN i tydzień bez ryzyka (cashback ze zwrotem dob 500 PLN za siedem dni grania).

Bonus bez depozytu LVBET

W LVBET freebet jest bez depozytu, a nowi gracze mają okazję go otrzymać po rejestracji pełnego konta. W darmowym zakładzie LVBET można uzyskać 20 PLN jako bonus z mnożnikiem kursu x20. W pozostałych bonusach na start LVBET nowo zarejestrowani gracze odbiorą dwie promocje od wpłaty i zakład bez ryzyka.

Obrót darmowych zakładów

Obrót freebetów to już wytyczne poszczególnych bukmacherów. Na pewno warunki obrotu nie pojawiają się, jeśli kupon za freebet będzie przegrany. Wtedy nie ma wygranej kwoty, a stawka przepada, więc wszystko jest z bukmacherem rozliczone. Wygrany darmowy zakład może prowadzić do obrotu. W Fortunie freebetu 20 PLN nie trzeba obracać, ale w STS już tak. W zakładach bukmacherskich STS bonus 30 PLN trzeba obstawić trzy razy na wygranych kuponach (kurs m.in. 1.91).

Informacje o wszystkich warunkach obrotu darmowych zakładów i pozostałych bonusów znajdują się w regulaminie promocji/bukmachera. Przy obstawianiu darmowym zakładem zawsze trzeba wiedzieć, jaki kurs minimalny jest wymogiem do zagrania za freebet oraz rodzaj kuponu (np. ile zdarzeń na zakładzie). Trzeba sprawdzić również informacje o ofercie, która kwalifikuje się do obstawienia za freebet. W STS za darmowy zakład 30 PLN nie można grać sportów wirtualnych i typów MAXIKOMBI.

Dowiedz się więcej: sprawdź, czym są zakłady under over i jak skutecznie wykorzystać je podczas obstawiania spotkań.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

97/100
  • Legalny bukmacher UK
  • Sprawdzone i zweryfikowane 29 listopada 2022
  • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL
  • Sponsor reprezentacji Polski

Lider polskiego rynku legalnych bukmacherów

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Zdaniem wielu użytkowników i ekspertów jest to najlepszy bukmacher obecny na polskim rynku. STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.