Szalony mecz w Ligue 1. Osiem goli i dwie karety w Lyonie [WIDEO]

Prawdziwie szalony mecz obejrzeli kibice zgromadzeni na Stadionie w Lyonie w niedzielne popołudnie. Olympique Lyon zremisował z Montpellier 4:4, choć przegrywał już 1:4. Alexander Lacazette i Elye Wahi popisali się karetami.

Piłkarze Olympique Lyon
Pressfocus Na zdjęciu: Piłkarze Olympique Lyon
  • Olympique Lyon przegrywał z Montpellier już 1:4, a wszystkie cztery trafienia zanotował Elye Wahi
  • Gospodarze dzięki determinacji i walce doprowadzili do wyrównania 4:4, a w doliczonym czasie strzelili gola na wagę zwycięstwa
  • Karetę ustrzelił Alexander Lacazette, w czym wydatnie pomógł swojej drużynie odrobić straty

Wspaniałe widowisko w Lyonie

Wyjątkowo nieprzewidywalny przebieg miało spotkanie 34. kolejki Ligue 1 między Olympique Lyon i Montpellier. Gospodarze wyszli na prowadzenie dzięki bramce Alexandre’a Lacazette’a. jednak później do głosu doszli goście. Jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie 2:1.

Po zmianie stron wciąż na boisku brylował Elye Wahi, który do dwóch trafień z pierwszej połowy dołożył w 53. i 55. minucie kolejne trafienia, kompletując tym samym karetę. Nie załamało to jednak ducha walki w zespole Les Gones

Po nieprawdopodobnej walce Olympique Lyon doprowadził w 82. minucie do stanu 4:4, a hattricka zanotował Lacazette. Gola dołożył również Dejan Lovren. W doliczonym czasie gry faulowany w polu karnym był Lacazette, a sędzia zdecydował się na podyktowanie jedenastki. Francuz zamienił ją na gola, kompletując tym samym karetę.