Wpadka Kyliana Mbappe i spółki, piękna bramka w Ligue 1 [WIDEO]

PSG rzutem na taśmę zremisowało 1:1 ze Stade Rennes w meczu 23. kolejki Ligue 1. Na piękne trafienie Amine'a Gouiriego w doliczonym czasie gry odpowiedział Goncalo Ramos.

Kylian Mbappe
IMAGO / Lionel Urman Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Gol Amine’a Gouiriego był ozdobą spotkania PSG – Stade Rennes
  • Reprezentant Algierii popisał się cudownym rajdem i sprytnym strzałem
  • Punkt Paris Saint-Germain po bramce z rzutu karnego zapewnił Goncalo Ramos

Amine Gouiri ze wspaniałym rajdem, Rennes zdobyło cenny punkt

Paris Saint-Germain w niedzielę wieczorem na Parc des Princes podejmowało Stade Rennes w spotkaniu 23. kolejki Ligue 1. Lepiej dzisiejsze zawody rozpoczęli goście, którzy jeszcze przed przerwą, w 33. minucie, sensacyjnie objęli prowadzenie.

Amine Gouiri popisał się niesamowitym rajdem, a następnie sprytnym strzałem pokonał Gianluigiego Donnarummę. Paryżanie bardzo długo bili głową w mur – ani Kylian Mbappe, ani jego koledzy z zespołu nie potrafili zaskoczyć Steve’a Mandandy.

Gospodarze dopiero w 97. minucie zdołali wyrównać i tym samym zgarnąć punkt. Do siatki z rzutu karnego trafił wprowadzony z ławki rezerwowych Goncalo Ramos.

PSG – Stade Rennes 1:1 (0:1)

0:1 Amine Gouiri 33′

1:1 Goncalo Ramos (rzut karny) 90+7′