Ligue 1: dwa gole w Lens, krótki epizod Frankowskiego, dramat PSG – podsumowanie 25. kolejki [WIDEO]

Przemysław Frankowski
PressFocus Na zdjęciu: Przemysław Frankowski

Wyniki 25. kolejki Ligue 1. W pierwszej potyczce gracze RC Lens zremisowali z Olympique Lyon 1:1. Przemysław Frankowski wszedł dopiero na ostatnie minuty. W drugim spotkaniu FC Nantes sensacyjnie wygrało z PSG 3:1. Szczególnej urody była bramka na 2:0 dla Kanarków, którą kapitalnym uderzeniem z dystansu zdobył Quentin Merlin. Prezentujemy wyniki i strzelców goli ostatnich meczów.

Podział oczek w Lens, klęska PSG

W pierwszej sobotniej konfrontacji gracze RC Lens grali z Olympique Lyon. Do przerwy mieliśmy 1:1, bo na gola Jonathana Claussa odpowiedział Tino Kadewere. Po zmianie stron ten rezultat nie uległ zmianie. Frankowski był w tym spotkaniu tylko rezerwowym i wszedł na kilkadziesiąt ostatnich sekund.

Tymczasem w drugim spotkaniu FC Nantes rywalizowało z PSG. Mecz rozpoczął się sensacyjnie, ponieważ wicemistrzowie Francji po 45. minutach przegrywali aż 0:3.

Straty nieco zmniejszył Neymar. Brazylijczyk mógł zdobyć też gola kontaktowego, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Finalnie Kanarki triumfowały 3:1.