Denis Zakaria huknął jak z armaty! Marcin Bułka był bez szans [WIDEO]

Niezwykle rzadkiej urody padło trafienie w spotkaniu OGC Nice - AS Monaco. Denis Zakaria popisał się potężnym i precyzyjnym uderzeniem z dystansu. Marcin Bułka w tej sytuacji nie miał nic do powiedzenia.

Denis Zakaria
Obserwuj nas w
IMAGO / Norbert Scanella / PanoramiC Na zdjęciu: Denis Zakaria
  • Denis Zakaria prawdopodobnie zdobył najpiękniejszą bramkę kolejki Ligue 1
  • Szwajcar oddał niezwykle mocny strzał z dystansu, który wylądował w okienku
  • Marcin Bułka w tej sytuacji nie miał nic do powiedzenia

Denis Zakaria pokonał Marcina Bułkę

W niedzielnym hicie francuskiej Ligue 1 pomiędzy OGC Nice a AS Monaco już w 16. minucie padł gol, który na długo może zostać w pamięci kibiców. Denis Zakaria postanowił uderzyć z dalekiego dystansu na bramkę Marcina Bułki. Piłka po strzale Szwajcara nabrała nieprawdopodobnej prędkości i wylądowała w okienku. Polski golkiper nie miał szans na skuteczną interwencję.

Piłkarze Monaco długo nie cieszyli się z prowadzenia. Kilkanaście minut później do wyrównania doprowadził Gaetan Laborde, który pewnym uderzeniem z rzutu karnego pokonał bramkarza rywali.

Zarówno Nicea jak i Monaco przed spotkanie zajmowali czołowe lokaty w rozgrywkach Ligue 1. Zespół Marcina Bułki znajdował się na pozycji wicelidera ze stratą 11. punktów do Paris Saint-Germain. Z kolei piłkarze z księstwa tracili do niedzielnego rywala zaledwie cztery oczka.

Sprawdź także: Bułka zwrócił się do Probierza: Trener to wie i ja to wiem

Komentarze