Bułka zwrócił się do Probierza: Trener to wie i ja to wiem

Marcin Bułka od początku sezonu pozostaje w kapitalnej formie. Polak walczy o powołanie na marcowe baraże. Podczas gali Tygodnika "Piłka Nożna" zwrócił się do Michała Probierza.

Marcin Bułka
Obserwuj nas w
fot. Imago/PanoramiC Na zdjęciu: Marcin Bułka
  • Marcin Bułka został uznany Odkryciem Roku przez Tygodnik “Piłka Nożna”
  • Podczas uroczystej gali bramkarz zwrócił się do Michała Probierza
  • Bułka walczy o powołanie do reprezentacji Polski na marcowe baraże

Bułka zna swoją wartość. Zwrócił się do Probierza

Marcin Bułka został wybrany Odkryciem Roku przez Tygodnik “Piłka Nożna”. Od początku sezonu Polak zachwyca formą, niespodziewanie stając się najlepszym bramkarzem w Ligue 1. Jego Nicea walczy o najwyższe cele, choć mistrzostwo Francji zdaje się być poza zasięgiem. Bułka puścił w lidze najmniej bramek, a także najczęściej zachowywał czyste konto.

Kontrowersyjnie wobec Bułki działa Michał Probierz, który notorycznie przekonuje, że jest on poza pierwszą trójką w hierarchii do gry w reprezentacji Polski. Niekwestionowanym numerem jeden jest Wojciech Szczęsny, a jego zmiennikiem Łukasz Skorupski. Za trzeciego bramkarza wciąż uznaje się Bartłomieja Drągowskiego.

Bułka pod koniec zeszłego roku skorzystał na problemach zdrowotnych swoich rywali i dwukrotnie otrzymał powołanie do kadry. Zdołał nawet zadebiutować w meczu towarzyskim. Podczas gali tygodnika “Piłka Nożna” skierował swe słowa do trenera Probierza.

Po pierwsze jestem wdzięczny za nagrodę. To jest odpowiedź na pracę, którą wykonałem oraz za cierpliwość, którą miałem. Teraz zbieram owoce tej cierpliwości. Jestem człowiekiem głodnym sukcesów i mam nadzieję, że będą mógł tych owoców zebrać jak najwięcej.

Z trenerem porozmawiamy osobiście. Na pewno mnie ogląda. Ja staram się robić, co mogę na boisku. Boisko ma za siebie przemówić, a dalej to podlega decyzji trenera. Jestem zawodnikiem, który jeśli dostanie prace do wykonania, to wykona ją w 100 proc. Trener to wie i ja to wiem – zaznaczył Bułka.

Zobacz również: Ojciec Zielińskiego zdradza szczegóły transferu: Podjął już decyzję

Komentarze