Tak Osimhen odpowiedział na trafienie Lewandowskiego [WIDEO]

Victor Osimhen strzelił gola na 1:1 w meczu Napoli z FC Barceloną. Napastnik Azzurrich tym samym odpowiedział na wcześniejsze trafienie Roberta Lewandowskiego, który otworzył wynik w środowym pojedynku.

Victori Osimhen
IMAGO / Jose Breton Na zdjęciu: Victori Osimhen
  • Lewandowski otworzył wynik spotkania
  • Osimhen doprowadził do wyrównania
  • Losy awansu pozostają otwarte

Osimhen doprowadził do wyrównania. Ważne Trafienie

Starcie Napoli z Barceloną było awizowane jako wielki hit Ligi Mistrzów. Pojedynek jednak mocno rozczarował w pierwszej odsłonie. Znacznie więcej działo się po przerwie.

W 60. minucie wynik spotkania otworzył Robert Lewandowski, który popisał się bardzo precyzyjnym wykończeniem. Napoli po stracie bramki nie zamierzało składać broni i ruszyło do ataków.

To opłaciło się kilkanaście minut później, gdy do wyrównania doprowadził Victor Osimhen. Nigeryjczyk wykorzystał nieporadność Katalończyków w defensywie i tchnął nadzieję w swój zespół na korzystny rezultat.