PSG obudziło się po przerwie, Kylian Mbappe nie zawiódł [WIDEO]

PSG mimo początkowych problemów ostatecznie pokonało Real Sociedad 2:0 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Autorami goli dla gospodarzy byli Kylian Mbappe oraz Bradley Barcola.

PSG
IMAGO / Jose Breton Na zdjęciu: PSG
  • Real Sociedad w pierwszej połowie postraszył Paris Saint-Germain
  • Gospodarze obudzili się jednak po przerwie i ostatecznie wygrali 2:0
  • Bramki drużynie ze stolicy Francji zapewnili Kylian Mbappe i Bradley Barcola

Rywal przełamany w drugiej połowie, PSG z zaliczką przed rewanżem

Paris Saint-Germain w środę wieczorem na własnym stadionie podejmowało Real Sociedad w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Paryżanie byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale Baskowie postraszyli dzisiaj swojego rywala.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana – w 6. minucie dogodną okazję dla gospodarzy zmarnował Kylian Mbappe. Później inicjatywę przejął klub z Hiszpanii, który dłużej utrzymywał się przy piłce. W 45. minucie PSG miało dużo szczęścia, bowiem Mikel Merino uderzył w poprzeczkę.

Druga część gry to już koncert Paris Saint-Germain. Ekipa prowadzona przez Luisa Enrique świetnie zareagowała na słabą pierwszą połowę. W 58. minucie wynik otworzył Kylian Mbappe, a w 71. minucie rezultat na 2:0 ustalił Bradley Barcola.

PSG – Real Sociedad 2:0 (0:0)

1:0 Kylian Mbappe 58′

2:0 Bradley Barcola 71′