Legia wstała z kolan po przerwie. Awans wciąż realny po fatalnym początku [WIDEO]

Legia Warszawa po fatalnym początku podniosła się w drugiej połowie czwartkowego spotkania w Lidze Konferencji. Bramki Josue i Augustyniaka pozwalają podopiecznym Kosty Runjaicia wierzyć w pozytywne rozstrzygnięcie dwumeczu z Molde.

Josue
IMAGO / Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Josue
  • Legia znakomicie zareagowała na fatalną pierwszą połowę
  • Runjaić przeprowadził cztery zmiany po przerwie
  • Legia wciąż zachowuje szanse na awans

Legia odpowiedziała Molde w drugiej połowie

Legia Warszawa fatalnie rozpoczęła spotkanie z Molde. Wojskowi już po 24. minutach przegrywali w Norwegii 0:3. Gracze Kosty Runjaicia byli jedynie tłem dla znakomicie spisującej drużyny gospodarzy.

Szkoleniowiec Legii w przerwie meczu postanowił wstrząsnąć zespołem i dokonał aż czterech zmian. To przyniosło oczekiwany skutek, ponieważ gra Legionistów znacznie się poprawiła. Na pierwszą bramkę dla Legii fani musieli czekać do 64. minuty. Na listę strzelców wpisał się Josue.

Gol Josue w meczu Molde – Legia

Legia Warszawa po tym golu uwierzyła w swoje możliwości i dążyła do zmniejszenia rozmiarów porażki. To się udało w 71. minucie, gdy kontaktowego gola zdobył Augustyniak.

Gol Augustyniaka w meczu Molde – Legia

Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Molde 3:2. Odmieniona Legia po lepszej grze w drugiej połowie zachowała szanse na awans. Rewanż odbędzie się w czwartek, 22 lutego, o godzinie 21:00.