Znakomity mecz Ferrana Torresa. Zrobił to pierwszy raz w Barcelonie [WIDEO]

Barcelona mierzyła się z Betisem w 21. kolejce La Liga. Duma Katalonii po 48 minutach zmagań na Estadio Benito Villamarin prowadziła na 2:0. Dubletem popisał się Ferran Torres.

Ferran Torres
IMAGO / NurPhoto/ jose Breton Na zdjęciu: Ferran Torres
  • Barcelona stosunkowo szybko wyszła na prowadzenie w meczu z Betisem
  • Po zmianie stron Blaugrana podwyższyła wynik na 2:0
  • Oba gole dla Dumy Katalonii strzelił Ferran Torres

Betis – Barcelona. Dublet Ferrana Torresa

Najpierw w 21. minucie, a później w 48 – Ferran Torres w meczu z Betisem dwukrotnie pokonał Ruiego Silvę, a Barcelona prowadziła 2:0. 40-krotny reprezentant Hiszpanii notuje znakomity okres w koszulce Blaugrany i strzela w drugim meczu z rzędu. Jednak dubletem popisał się pierwszy raz podczas swojego pobytu w Katalonii.

Pierwszego gola na Estadio Benito Villamarin 23-latek zdobył po znakomitej drużynowej akcji i bezbłędnym dograniu Pedriego.

Po zmianie stron Torres wykorzystał sytuację, w której piłka odbiła się od słupka po zagraniu Lamine’a Yamala i uderzeniem bez przyjęcia umieścił ją w siatce Silvy.

Barcelona prowadziła 2:0, jednak po dwóch trafieniach Isco Betis zdołał doprowadzić do remisu 2:2.