Tomasz Hajto: Nie ma El Clasico bez Messiego i Ronaldo!

Już w niedzielny wieczór Real Madryt podejmie FC Barcelonę. Swoje zdanie na temat El Clasico w programie Cafe Futbol przedstawił Tomasz Hajto.

Leo Messi i Cristiano Ronaldo
Obserwuj nas w
Aflo Co. Ltd. / Alamy Na zdjęciu: Leo Messi i Cristiano Ronaldo

Messi i Ronaldo brakującymi ogniwami w klasyku?

Starcia Barcelony z Realem Madryt to prawdziwa święta wojna w Hiszpanii. El Clasico zawsze elektryzuje kibiców futbolu na całym świecie. W ostatnim czasie pojawia się jednak coraz więcej głosów, że prestiż rywalizacji pomiędzy wspomnianymi klubami z roku na rok spada. Tego samego zdania jest były reprezentant Polski, Tomasz Hajto.

Kiedyś to była rywalizacja najlepszych piłkarzy świata. Teraz nie włączę nawet telewizora. To dla mnie nie są derby – skwitował dosadnie.

Ekspert zwrócił uwagę na to, że w starciach Barcelony z Realem najbardziej brakuje mu rywalizacji dwóch najlepszych piłkarzy XXI wieku – Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. Według niego to właśnie oni sprawiali, że starcie obu klubów od zawsze uchodziło za tak bardzo wyjątkowe.

Nie ma El Clasico od kiedy nie ma Messiego i Ronaldo. Tyle w temacie – dodał w swoim stylu Hajto.

Choć niedzielny mecz Barcelony z Realem nie ma aż tak dużego znaczenia dla układu tabeli La Ligi, to z pewnością wielu polskich kibiców z uwagą będzie śledziło wydarzenia na Estadio Santiago Bernabeu. W hiszpańskim klasyku po raz kolejny wystąpi kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski.

Początek spotkania zaplanowano na 21:00.

Czytaj dalej: Spojrzenie na liczby przed El Clasico. Statystyki po stronie Realu

Komentarze