Real Madryt znów to zrobił. Imponujący powrót Królewskich [WIDEO]

Real Madrt pokonał Las Palmas 2:1 w meczu 22. kolejki LaLiga. Królewscy ponownie odrobili straty i w końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Vinicius Junior
IMAGO / AFLOSPORT Na zdjęciu: Vinicius Junior
  • Real Madryt wygrał z Las Palmas 2:1
  • Był to mecz 22. kolejki LaLiga
  • Królewscy znów musieli odrabiać straty

Real Madryt pokonał Las Palmas. Królewscy znów odrobili straty

Real Madryt w poprzedniej kolejce LaLiga rzutem na taśmę pokonał Almerię 3:2. Tym razem Królewscy również zgotowali swoim fanom emocjonującą końcówkę, zdobywając dwa gole na wagę zwycięstwa dopiero w drugiej połowie.

Jako pierwsze na prowadzenie wyszło Las Palmas. W 53. minucie do siatki trafił Javier Munoz. Wówczas wydawało się, że gospodarze mają duże szanse na dowiezienie dobrego wyniku do końca.

Nieco ponad dziesięć minut później do wyrównania doprowadził Vinicius Junior, który świetnie wykorzystał podanie Eduardo Camavingi.

Natomiast w 84. minucie na prowadzenie przyjezdnych wyprowadził Aurelien Tchouameni. Jak się później okazało, było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu.

Aktualnie Real Madryt jest liderem LaLiga z przewagą dwóch punktów nad Gironą, która rozegrała tyle samo meczów.