Real Madryt czeka na decyzję Kroosa. Umowa leży na stole

Real Madryt pracuje nad porozumieniem z Tonim Kroosem. Niemiecki pomocnik otrzymał już propozycję nowej umowy. Klub czeka na odpowiedź.

Toni Kroos
Obserwuj nas w
fot. Imago/Pressinphoto Na zdjęciu: Toni Kroos
  • Real Madryt pragnie zatrzymać Toniego Kroosa na jeszcze jeden sezon
  • Królewscy złożyli już niemieckiemu pomocnikowi ofertę i czekają na odpowiedź
  • Sygnałem może być fakt, że zdecydował się on wrócić do reprezentacji Niemiec

Real liczy na Kroosa. Umowa zostanie podpisana?

Toni Kroos niespodziewanie dał się namówić na powrót do reprezentacji Niemiec. W czwartek ogłosił, że zdecydował się pomóc drużynie narodowej na nadchodzących Mistrzostwach Europy. To dobra wiadomość również dla Realu Madryt, który rozumie to jako sygnał, iż niemiecki pomocnik nie zamierza po sezonie przechodzić na piłkarską emeryturę.

Wątpliwości w sprawie jego przyszłości pojawiły się już w minionym roku. Kroos poważnie rozważał możliwość zakończenia piłkarskiej kariery, lecz finalnie przedłużył umowę z Królewskimi. W obecnej kampanii dalej jest istotną postacią drużyny Carlo Ancelottiego, dlatego Real nie chce z niego rezygnować. Fabrizio Romano informuje, że władze klubu zaproponowały mu roczne przedłużenie kontraktu.

Ostateczna decyzja należy do Kroosa. Ostatnie miesiące pokazały mu, że w dalszym ciągu może grać na najwyższym europejskim poziomie, dlatego nie musi się spieszyć z odejściem na emeryturę.

Zobacz również: Trener Legii liczył zimą na wzmocnienia. “Poruszałem tę kwestię w klubie”

Komentarze