Matka Kyliana Mbappe już w Madrycie. Podejmuje ważną decyzję

Matka Kyliana Mbappe udała się do Madrytu, by w imieniu swojego syna, Kyliana, podjąć ważną decyzję – donoszą hiszpańskie media. Chodzi o wybór luksusowego apartamentu, w którym zamieszka piłkarz po przenosinach do Realu.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
IMAGO / Mathieu Mirville Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Kylian Mbappe przeniesie się do Realu
  • Napastnik jest już dogadany z klubem
  • PSG nie zdoła go raczej zatrzymać

Matka Mbappe wybiera dom w Madrycie

Już w ubiegłym tygodniu media obiegła wiadomość, że Kylian Mbappe przeniesie się do Realu Madryt. Co prawda sam klub tego oficjalnie nie potwierdził, ale szanowani dziennikarze przekonują, że temat jest już przesądzony.

POLECAMY TAKŻE

Teraz pojawiły się doniesienia, że do Madrytu udała się matka samego gwiazdora. Jak pisze portal Relevo, powodem jest wybór luksusowego apartamentu, gdzie zamieszka jej syn. Dziennikarze donoszą, że rodzina Mbappe zdecydowała się zająć tym tematem już teraz, bo znalezienie idealnej posiadłości w zadowalającej lokacji może zająć kilka tygodni.

W tym tygodniu Kylian Mbappe spotkał się z samym prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem. Zaczęto spekulować, że mogłoby to oznaczać chęć walki o zatrzymanie napastnika w Paryżu. Nic nie wskazuje jednak na to, by taki scenariusz był możliwy.

Komentarze