Fenomenalne trafienie Lewandowskiego. Barcelona na chwilę złapała kontakt [WIDEO]

Real Madryt zdecydowanie lepiej rozpoczął Superpuchar Hiszpanii, ale Barcelona zdołała odpowiedzieć. W 33. minucie Robert Lewandowski zaskoczył Andrija Łunina kapitalnym uderzeniem bez przyjęcia.

Robert Lewandowski
IMAGO / Pressinphoto/ Sergio Ruiz Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • Superpuchar Hiszpanii rozpoczął się od dwóch goli Realu i dwóch trafień Viniciusa Juniora
  • Barcelona złapała kontakt w 33. minucie rywalizacji w Rijadzie
  • Andrija Łunina pokonał Robert Lewandowski, który zdobył kapitalną bramkę

Superpuchar Hiszpanii. Lewandowski odpowiada na gole Viniciusa

Już po dziesięciu minutach Real Madryt był zdecydowanie bliżej triumfu w Superpucharze Hiszpanii. Królewscy, który sięgnęli po Copa del Rey, prowadzili 2:0, a dwa gole na swoim koncie miał Vinicius Junior. Brazylijczyk najpierw skorzystał z dogrania Jude’a Bellinghama, a później swojego rodaka, Rodrygo.

W 33. minucie Barcelona odpowiedziała Los Blancos. Robert Lewandowski ustawił się przed szesnastką rywali i znakomicie zareagował na wybicie defensywy madrytczyków. Reprezentant Polski złożył się do strzału zza pola karnego i perfekcyjnym uderzeniem bez przyjęcia zaskoczył zasłoniętego Andrija Łunina.

Już sześć minut później Real wrócił na dwubramkowe prowadzenie – Vinicius wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Ronalda Araujo.