Znamy terminarz meczów w Lidze Narodów. Reprezentacja Polski zacznie od wyjazdu

Reprezentacja Polski we wrześniu rozpocznie zmagania w Lidze Narodów. W ramach 1. kolejki zmierzy się na wyjeździe ze Szkocją.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
fot. Imago/ZUMA Wire Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Reprezentacja Polski w drugiej połowie roku rozpocznie rywalizację w Lidze Narodów
  • W piątek kibice poznali terminarz zbliżających się zmagań
  • Na początku Biało-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe ze Szkocją

Trudne losowanie dla Polski. Ligę Narodów zacznie od wyjazdu

W czwartek wylosowano grupy nadchodzącej edycji Ligi Narodów. Reprezentacja Polski nieprzerwanie rywalizuje w Dywizji A, co oznacza, że mierzy się z najlepszymi drużynami w Europie. Przed ekipą Michała Probierza niezwykle trudne wyzwanie, bowiem trafiła ona do grupy z Portugalią, Chorwacją oraz Szkocją.

Nie ulega wątpliwościom, że Biało-Czerwonych w roli faworyta nikt nie widzi. Zdaniem ekspertów, będą oni bić się o trzecie miejsce ze Szkotami. W piątek poznaliśmy natomiast terminarz najbliższych zmagań polskiej kadry.

Rywalizację w Lidze Narodów Polacy rozpoczną od wyjazdowego meczu ze Szkocją. Dojdzie do niego już 5 września. Kilka dni później czeka ich kolejny wyjazd, tym razem na starcie z Chorwatami (8 września). W październiku Biało-Czerwoni podejmą przed własną publicznością Portugalię (12 października) i Chorwację (15 października), zaś zmagania zakończą meczami z Portugalią (15 listopada) oraz Szkocją (18 listopada.

Do tej pory nie wyjaśniono, na jakim obiekcie reprezentacja Polski rozegra domowe mecze. Pod uwagę brany jest nie tylko PGE Narodowy.

Zobacz również: Ernest Muci najdroższym obcokrajowcem w historii Ekstraklasy. Legia zarobi fortunę

Komentarze