Hajto bezlitosny dla Lewandowskiego. Mocne słowa eksperta

Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Czechami w ostatnim meczu eliminacji do Euro 2024 i straciła szanse na bezpośredni awans na turniej. Robert Lewandowski rozegrał przeciętne spotkanie, co dosadnie na antenie Polsatu Sport skomentował Tomasz Hajto.

Tomasz Hajto
IMAGO / Jakub Gruca / Newspix Na zdjęciu: Tomasz Hajto
  • Reprezentacja Polski nie dała rady pokonać Czechów
  • Biało-czerwoni zremisowali 1:1 i wezmą udział w barażach o awans na Euro 2024
  • Przeciętny mecz zanotował Robert Lewandowski, którego ostro ocenił Tomasz Hajto

Robert Lewandowski grał słabo. Tomasz Hajto ostro o kapitanie reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski po remisie z Czechami 1:1 musi powalczyć o awans na Euro 2024 w marcowych barażach. Rozczarowujące eliminacje rozwścieczyły kibiców, którzy rozgrzali Internet po ostatnim gwizdku sędziego.

Swoje opinie wyrazili także eksperci. Na antenie Polsatu Sport ostrych słów nie szczędził Tomasz Hajto, który był rozgoryczony postawą kapitana Polaków. Według niego Robert Lewandowski powinien zostać zmieniony już w przerwie meczu.

– Zmieniłbym Roberta Lewandowskiego w przerwie meczu, bo grał słabo – wypalił były kadrowicz.

62-krotny reprezentant Polski w dalszej części wypowiedzi podkreślał, że Lewandowski to wielki piłkarz, ale w aktualnej formie nie powinien zabierać miejsca w składzie innym zawodnikom. Tomasz Hajto stanowczo stwierdził, że w takim momencie kadra nie może czekać aż “Lewy” się przełamie.

Czytaj dalej: Michał Probierz znalazł problem reprezentacji. Nad tym musimy pracować

Czy twoim zdaniem Tomasz Hajto ma rację?