Polski trener znalazł klub za granicą! Pomoże czołowej drużynie w Belgii

Przemysław Łagożny został asystentem w sztabie szkoleniowym Thorstena Finka. Nowym klubem polskiego trenera będzie KRC Genk w Belgii - informuje Bożydar Iwanow.

KRC Genk
Obserwuj nas w
Belga News Agency / Alamy Na zdjęciu: KRC Genk

Przemysław Łagożny asystentem Finka w KRC Genk

Polska myśl szkoleniowa doczekała się swojego przedstawiciela w zachodniej lidze. Szanse pracy w Belgii z jedną z czołowych drużyn w kraju otrzymał Przemysław Łagożny, który został asystentem Thorstena Finka w KRC Genk. O zatrudnieniu 32-latka w belgijskim klubie poinformował komentator Polsatu Sport – Bożydar Iwanow. Według wieści przekazanych przez dziennikarza Łagożny przebywa już w Belgii, gdzie rozpoczął pracę u boku niemieckiego trenera.

POLECAMY TAKŻE

Gratulacje dla Przemysława Łagożnego! I podziękowania za kapitalny czas spędzony przed mikrofonem w Polsacie Sport i wspólne inspirujące wyjazdy! Dziś Pan Trener jest już w KRC Genk u boku Thorstena Finka – napisał Bożydar Iwanow na portalu X.

Przemysław Łagożny w ostatnim czasie współpracował z Polsatem Sport w roli eksperta m.in. przy okazji spotkań Ligi Mistrzów oraz reprezentacji Polski. Wcześniej pracował w Legii Warszawa, gdzie pełnił rolę analityka. Natomiast od 2020 roku już jako pierwszy szkoleniowiec zbierał doświadczenie na wschodzie, gdzie w lidze łotewskiej pracował m.in. w Tukums czy Spartaku Jurmała.

Nowy pracodawca polskiego trenera, czyli KRC Genk poprzedni sezon zakończył na 5. miejscu w Jupiler Pro League. W nadchodzącej kampanii będziemy mogli oglądać Łagożnego jako asystenta Finka nie tylko w rozgrywkach ligowych, ale również w Lidze konferencji.

Komentarze