Polski napastnik trafił do siatki w lidze greckiej

Karol Angielski zapewnił prowadzenie Atromitosowi Ateny w wyjazdowym meczu z Volos FC w ramach 17. kolejki greckiej ekstraklasy. To czwarty gol Polaka w tym sezonie.

Karol Angielski
IMAGO / ANE Edition Na zdjęciu: Karol Angielski
  • Karol Angielski od sierpnia 2023 roku występuje w Atromitosie Ateny
  • 27-letni napastnik w ten weekend wpisał się na listę strzelców
  • Polak trafił do siatki w spotkaniu przeciwko Volos FC

Karol Angielski błysnął w lidze greckiej

Karol Angielski przed kampanią 2023/2024 na zasadzie wolnego transferu przeszedł z Sivassporu do Atromitosu Ateny. 27-latek powoli aklimatyzuje się w nowym zespole, a w ten weekend zdobył już swojego czwartego gola w lidze greckiej.

Wychowanek Korony Kielce trafił bowiem do siatki w 25. minucie meczu przeciwko Volos FC, tym samym zapewniając prowadzenie swojej ekipie. Jego drużyna obecnie znajduje się w środku stawki i walczy o grę w grupie mistrzowskiej.

Napastnik w swoim piłkarskim CV posiada również takie kluby jak Radomiak Radom, Wisła Płock, Piast Gliwice, Olimpia Grudziądz czy Zawisza Bydgoszcz.

Aktualizacja: Karol Angielski w 59. minucie strzelił drugą bramkę – wykorzystał rzut karny i tym samym ma na swoim koncie już pięć goli w aktualnym sezonie. Atromitos Ateny ostatecznie wygrał 2:1 z Volos FC i dopisał do ligowego dorobku cenne trzy punkty.