Zamieszanie w Arabii Saudyjskiej! Cristiano Ronaldo wyrzucony z boiska [WIDEO]

Cristiano Ronaldo został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie w meczu półfinałowym rozgrywek o Superpuchar Arabii Saudyjskiej. Al Nassr przegrało z Al Hilal 1:2.

Cristiano Ronaldo
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
  • Al Hilal podejmowało Al Nassr w półfinale Superpucharu Arabii Saudyjskiej
  • Czerwoną kartkę ujrzał w tym spotkaniu Cristiano Ronaldo
  • Zespół Portugalczyka przegrał 1:2 i odpadł z rozgrywek

Nie wytrzymał ciśnienia

Spotkanie od początku nie układało się po myśli Al Nassr. W pierwszej połowie nieuznana została bramka zdobyta przez Otavio. Druga odsłona to dominacja Al Hilal, które po bramkach zdobytych w 61. i 72. minucie spotkania prowadziło już 2:0.

Punktem kulminacyjnym meczu była 86. minuta spotkania, w której czerwoną kartkę za swoje niesportowe zachowanie ujrzał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w jednym ze starć uderzył w twarz piłkarza rywali, dodatkowo starł się z arbitrem spotkania, co zaowocowało wyrzuceniem z boiska.

W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla Al Nassr zdobył Sadio Mane, ale ostatecznie to Al Hilal awansowało do finału rozgrywek. Zmierzy się w nim z Al Ittihad.