Reprezentacja Polski dotarła do Sankt Petersburga

Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski Pressfocus

Reprezentacja Polski wylądowała już w Sankt Petersburgu, gdzie w poniedziałek zagra swój pierwszy mecz podczas Euro 2020. Przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Słowacja.

  • Reprezentacja Polski bezproblemowo dotarła do Sankt Petersburga
  • Biało-czerwoni pierwszy mecz podczas Euro 2020 rozegrają na Gazprom Arena
  • Pojedynek Polska kontra Słowacja już w poniedziałek o 18:00

Misja Słowacja rozpoczęta

Euro 2020 zainaugurowane zostało meczem Turcja kontra Włochy. Wiele reprezentacji rozegrało już swoje pierwsze mecze w fazie grupowej. Polska na tegorocznych Mistrzostwach Europy zaprezentuje się w poniedziałek. Naszym przeciwnikiem będzie Słowacja, czyli rywal piłkarsko słabszy od biało-czerwonych. Futbol jest jednak nieprzewidywalny, dlatego nikomu nie przyznajemy punktów przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Pokonanie Słowaków znacznie ułatwiłoby jednak Polsce awans do fazy pucharowej Euro 2020.

W niedzielę podopieczni Paulo Sousy odbyli trening w Gdańsku. Stało się tak, ponieważ trenowanie na Gazprom Arena jest niemożliwe, z powodu rozgrywania meczów Euro 2020 na tym obiekcie. Biało-czerwoni ćwiczyli zatem w kraju. Następnie zjedli posiłek w hotelu, a później udali się na lotnisko, skąd o 13:45 odlecieli do Sankt Petersburga.

Podróż upłynęła naszym kadrowiczom bezproblemowo. O godzinie 17 byli już w hotelu w Sankt Petersburgu, gdzie zostali przywitani przez rodaków, którzy dodawali im otuchy przed poniedziałkowym pojedynkiem.

Starcie Polska kontra Słowacja rozpocznie się o 18:00. Transmisja “na żywo” będzie prowadzona na kanałach TVP1, TVP Sport i TVP 4K. Spotkanie skomentują Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 14. czerwca 2021 18:00.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Czytaj także: EuroDziennik #8. Petersburg to świat równoległy

Komentarze