Kursy bukmacherskie na finał Euro 2020. Kto wygra finał Euro 2020?

Piłkarze reprezentacji Anglii
Piłkarze reprezentacji Anglii PressFocus

W niedzielę rozegrane zostanie najważniejsze spotkanie Euro 2020. Po miesiącu rywalizacji poznamy nowego mistrza Europy. W finałowym meczu na londyńskim Wembley zmierzą się reprezentacje Włoch i Anglii. Kto jest faworytem bukmacherów? Jak wyglądają oferowane przez nich kursy na to spotkanie?

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Finał Euro 2020. Włochy – Anglia, kursy bukmacherskie

Obie drużyny już przed turniejem były zaliczane do wąskiego grona kandydatów do końcowego sukcesu. W trakcie Euro 2020 tylko potwierdziły, że są bardzo dobrze przygotowane i zasłużenie dotarły aż do wielkiego finału. Teraz będą starały się zrobić ostatni krok i sięgnąć po wymarzone trofeum.

Cechą wspólną obu reprezentacji niewątpliwie była bardzo dobra gra w defensywie. Reprezentacja Anglii pierwszego gola w turnieju straciła dopiero w półfinałowej rywalizacji z Duńczykami. Włosi co prawda tracili gole w fazie pucharowej, ale w odpowiedzi prezentowali również świetną skuteczność pod bramką przeciwnika. To pozwoliło im znaleźć się w najlepszej dwójce.

Przed niedzielnym meczem trudno wskazać zdecydowanego faworyta, choć bukmacherzy nieco większe szanse dają podopiecznym Garetha Southgate’a. Nie ma wątpliwości, że brali pod uwagę fakt, że reprezentacja Anglii będzie mogła zagrać przed własną publicznością na Wembley. To ogromny atut angielskiego zespołu, ale w żadnym wypadku nie można lekceważyć Włochów, którzy mogą się pochwalić fantastyczną serię 33 kolejnych meczów bez porażki.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 11. lipca 2021 20:55.

Kurs 20.00 na zwycięstwo Anglii lub Włoch

Kursy bukmacherów w standardowej ofercie na zwycięstwo reprezentacji Anglii w niedzielnym finale oscylują w granicach 2.70 – 2.80. Kursy na zwycięstwo Włoch są nieznacznie wyższe. Dzięki specjalnej ofercie promocyjnej przygotowanej przez Superbet zakłady bukmacherskie można postawić na zwycięzcę po niesamowitym kursie 20.00! Co trzeba zrobić, aby mieć taką możliwość? To proste!

  1. W dniach 8-11 lipca do godziny 21:00 zarejestrować w Superbet konto podając od promocyjny GOAL oraz wyrazić zgody marketingowe
  2. Dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 50 złotych oraz postawić pierwszy zakład pojedynczy na wygraną Anglii lub Włoch w finale Euro 2020 w podstawowym czasie gry
  3. Stawka zakładu może wynieść maksymalnie 10 złotych
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Typy na finał Euro 2020

  • 1. typ na Włochy – Anglia: zwycięstwo Anglii – kurs 20.00 w Superbet
  • 2. typ na Włochy – Anglia: powyżej 1,5 bramki – kurs 1.54 w STS
  • 3. typ na Włochy – Anglia : gol Harry’ego Kane’a – kurs 3.00 w STS

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze