Wtedy Probierz ogłosi powołania na baraże. Znamy ostateczną datę

Reprezentacja Polski 21 marca rozegra mecz z Estonią w półfinale baraży do Euro 2024. Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził datę ogłoszenia powołań. Kiedy poznamy ostateczny kształt kadry Michała Probierza?

Polska - Łotwa. Mecz towarzyski przed barażami o Euro 2024
Obserwuj nas w
IMAGO / Newspix/ Łukasz Grochala Na zdjęciu: Polska - Łotwa. Mecz towarzyski przed barażami o Euro 2024
  • Polska w marcu rozegra dwa spotkania. Pierwsze z nich to pojedynek z Estonią
  • Nasza reprezentacja walczy o awans do Euro 2024 i musi wygrać dwa mecze
  • Michał Probierz wysłał już powołania na baraże, ale na oficjalny kształt kadry jeszcze poczekamy

Euro 2024. Tego dnia poznamy kadrę na baraże i mecz Polska – Estonia

Polska – Estonia to półfinałowe spotkanie baraży o udział w Euro 2024. Jeżeli drużyna Michała Probierza chce wystąpić na Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Niemczech, musi wygrać dwa mecze. Pierwsze starcie odbędzie się 21 marca, natomiast ewentualny pojedynek z lepszym z pary Walia/Finlandia czeka nas 26 marca.

POLECAMY TAKŻE

Kiedy poznamy skład reprezentacji Polski na zbliżające się potyczki? Polski Związek Piłki Nożnej postanowił, jak czytamy na oficjalnej stronie federacji, “odpowiedzieć na pojawiające się w przestrzeni publicznej medialnej spekulacje” dotyczące tej jakże ważnej daty.

– Szeroka kadra na mecze zgłoszona została do UEFA zgodnie z obowiązującym terminem 1 marca 2024 roku i – w ramach dotychczas przyjętej praktyką – nie została opublikowana. Ostateczny skład, który zjawi się na zgrupowaniu przed marcowymi spotkaniami, zostanie ogłoszony do wiadomości publicznej w czwartek, 14 marca, w godzinach wieczornych (po zakończeniu meczów europejskich pucharów) – czytamy w komunikacie PZPN-u.

Przypomnijmy – Michał Probierz wybrał już zawodników, którzy otrzymali powołanie. Jednak oficjalna publikacja nastąpi 14 marca.

Komentarze

Na temat “Wtedy Probierz ogłosi powołania na baraże. Znamy ostateczną datę

Możecie mówić co chcecie, ale jeśli Probierz powoła jako bramkarzy Szczęsnego, Skorupskiego i Drągowskiego to będzie śmiech na sali. Może i Drągowski zaczął coś bronić w Grecji to nie oszukujmy się Bułka we Francji jest po prostu TOP. Oczywiście trzeci bramkarz nie cieszy się wielkim prestiżem i Bułce należy się co najmniej rezerwowy, ale na to nie liczę trzeci byłby dużym sukcesem.