Znakomita frekwencja na meczu Ruch – Legia. Niebiescy podali liczbę sprzedanych biletów

Wygląda na to, że po raz kolejny w tym sezonie na meczu PKO Ekstraklasy zasiądzie około 40 tysięczna widownia. Ruch Chorzów poinformował, że już 35 tys. fanów nabyło wejściówki na piątkowy mecz z Legią Warszawa.

Kibice Ruchu Chorzów
Obserwuj nas w
IMAGO / Tomasz Wantula / Newspix Na zdjęciu: Kibice Ruchu Chorzów
  • 9 lutego wracają rozgrywki PKO Ekstraklasy
  • Na Stadionie Śląskim Ruch podejmie Legię
  • Ten mecz z trybun obejrzy około 40 tys. widzów

Mecz Ruch – Legia przyciągnie tłumy na Stadion Śląski.

Po zimowej przerwie 9 lutego wraca PKO Ekstraklasa. W piątkowy wieczór na Stadionie Śląskim Ruch Chorzów zmierzy się z Legią Warszawa (początek o godzinie 20:30). Ten pojedynek jest jednym z ciekawszych w tej serii gier.

Jak się okazuje starcie klubów z dużą historią przyciągnie na trybuny tłumy. W czwartek wieczorem Niebiescy poinformowali, że łącznie z kibicami warszawskiej Legii już 35 tysięcy fanów nabyło wejściówki na to spotkanie. Na meczu może pojawić się nieco ponad 40 tysięcy widzów i wiele wskazuje na to, że może być komplet.

Pojemność Stadionu Śląskiego wynosi około 55 tysięcy miejsc, ale ze względu na spodziewaną liczbę 4300 kibiców Legii i sektory buforowe ilość miejsc dostępnych na mecz Ruch – Legia jest znacznie mniejsza.

Warto również przypomnieć, że ten piątkowy hit PKO Ekstraklasy będzie można również obejrzeć całkowicie za darmo w serwisie YouTube na kanale CANAL+ Sport.

Zobacz również: Rokuszewski: Wtedy upadek dla dyrektora Śląska może być bardzo bolesny

Komentarze