Radomiak oficjalnie przedstawił nowego trenera

Radomiak po pożegnaniu Macieja Kędziorka szybko znalazła nowego szkoleniowca. Klub w oficjalnym komunikacie przekazała, że stery nad drużyną przejął Bruno Baltazar.

Bruno Baltazar
Obserwuj nas w
fot. NurPhoto SRL / Alamy Na zdjęciu: Bruno Baltazar

Bruno Baltzar został nowym trenerem Radomiaka

Radomiak w sezonie 2023/2024 nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Drużyna miała walczyć o miejsce w środku tabeli. Rzeczywistość jest natomiast taka, że ekipa z Radomia do końca sezonu musi drżeć o ligowy byt. Zespół w tej kampanii prowadzili Constantin Galca, Meciej Lesisz i Maciej Kędziorek. Żaden nie wpłynął na poprawę jakości. Tymczasem w poniedziałek 20 maja 2024 roku przedstawiony został nowy szkoleniowiec radomian.

POLECAMY TAKŻE

“Od dziś obowiązki pierwszego trenera ekstraklasowej drużyny Radomiaka Radom objął Bruno Baltazar. Nowy trener Radomiaka ma 46 lat i pochodzi z Portugalii. Karierę szkoleniową zaczynał pod koniec 2012 roku w klubie SU Sintręs. Następnie pracował w Atltico CP, reprezentacji Filipin (jako asystent trenera), Casa Pia, katarskim El-Jaish (asystent) czy Olhanęs” – brzmi wiadomość opublikowana na stronie internetowej Radomiaka.

Zieloni aktualnie mają na swoim koncie 38 punktów, plasując się na 13. pozycji w tabeli PKO Ekstraklasy. W ostatniej kolejce ligowej Radomiak zmierzy się u siebie z Widzewem Łódź. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17:30. Drużyna z Radomia ma za sobą dwie porażki z rzędu. Dawid Abramowicz i spółka w trakcie minionego weekendu ulegli na wyjeździe Śląskowi Wrocław (0:2). Kolejkę wcześniej panaceum na radomian znalazł natomiast Ruch Chorzów (2:0).

Czytaj więcej: Znicz Pruszków potwierdził medialne doniesienia, to się dzieje naprawdę

Komentarze