Pomocnik odchodzi z Widzewa. Ostatnio był wypożyczony

Widzew Łódź na swojej oficjalnej stronie klubowej poinformował, że dotychczasowa umowa z Julianem Letniowskim nie zostanie przedłużona. Pomocnik ostatnio był wypożyczony do Ruchu Chorzów.

Juliusz Letniowski
Obserwuj nas w
Sipa US/Alamy Na zdjęciu: Juliusz Letniowski

Widzew czyści kadrę

Sezon 2023/24 był dla Widzewa Łódź dość dobrą kampanią. Piłkarze Daniela Myśliwca spokojnie się utrzymali w lidze, przez co przez większą część rundy wiosennej mogli oni bez większej presji podchodzić do każdego kolejnego meczu. Dobra, ale i efektowa gra – szczególnie w ofensywie – się opłaciła i finalnie łodzianie zakończyli sezon na 9. miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy.

POLECAMY TAKŻE

Mimo to wiadomym jest, że konieczne są zmiany kadrowe i wzmocnienie ekipy. Szczególnie ważne na tym polu wydaje się obsada środka pola oraz linii defensywnej. Po odejściu z zespołu Dominika Kuna zrobiła się w drugiej linii spora luka. Teraz zostaje ona jeszcze bardziej powiększona, a to za sprawą odejścia z zespołu Juliana Letniowskiego.

Widzew Łódź na swojej oficjalnej stronie klubowej poinformował właśnie, że 26-leetni ofensywny pomocnik odejdzie z klubu wraz z końcem kontraktu. Obecna umowa nie zostanie z nim przedłużona. Miniony sezon Letniowski spędził na wypożyczeniu w Ruchu Chorzów, z którym spadł z ligi. Wystąpił w 23 spotkaniach PKO Ekstraklasy i strzelił jedną bramkę.

Czytaj więcej: Rewolucja w Wiśle Kraków! Kluczowa postać odchodzi z klubu

Komentarze