Nowa gwiazda Rakowa z zaległościami treningowymi? Działacze nie chcą komentować doniesień

Niemieckie media przekazały, że Sonny Kittel nie jest zadowolony ze współpracy z Dawidem Szwargą. Sprowadzony w charakterze gwiazdy pomocnik rzadko pojawia się na murawie. Maciej Wąskowski z redakcji Weszło.com uważa, że władze Rakowa celowo nie chcą na razie wypowiadać się w temacie zawodnika.

Sonny Kittel
Obserwuj nas w
Imago/Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Sonny Kittel
  • Sonny Kittel rzadko gra w podstawowym składzie Rakowa i na razie ma na koncie jedynie dwa trafienia
  • 30-latek zdaniem niemieckich mediów jest niezadowolony ze swojej sytuacji
  • Włodarze mistrza Polski nie chcą komentować plotek. Do sezonu zawodnik przystąpił jednak z zaległościami treningowymi

Sonny Kittel nie był gotowy na trudy sezonu w Rakowie?

Miał być solidnym wzmocnieniem i nową gwiazdą, a jak na razie stanowi problem. Sonny Kittel rzadko posyłany jest przez Dawida Szwargę na murawę w wyjściowym składzie Rakowa Częstochowa. Dziennikarze BILDA twierdzą nawet, że pomocnik źle czuje się w nowej drużynie i niedługo może dojść do rozstania. 

Utrzymanie zawodnika pochłania ogromne zasoby z budżetu Medalików, co na razie niewspółmierne jest do oferowanej przez doświadczonego piłkarza jakości. Maciej Wąsowski z redakcji Weszło.com donosi, że 30-latek ma zaległości treningowe. 

POLECAMY TAKŻE

Kittel nie wybiegł na boisko w podstawowym składzie Rakowa w żadnym z ostatnich trzech meczów. Zdaniem dziennikarza władze mistrza Polski celowo nie reagują na razie na medialne doniesienia na jego temat. Pomocnik inkasuje najwyższe zarobki w zespole i jeśli jego postawa nie ulegnie zmianie, w grę wchodzi przedwczesnej rozwiązanie jego kontraktu.

Zobacz też: Gwiazda niezadowolona z pobytu w Rakowie? Zaskakujące doniesienia

Komentarze