Niesamowita historia z meczu Ruch – Raków, bramkarz z nietypową ściągą [WIDEO]

Raków Częstochowa w trakcie minionego weekendu mierzył się z Ruchem Chorzów w spotkaniu dziewiątej kolejki PKO Ekstraklasy. Mistrz Polski pokonał Niebieskich (5:3). W materiale Ruch TV z kulis spotkania można było natomiast dostrzec, jak na rzuty karne rywali przygotowany jest golkiper częstochowian. Bez wątpienia to oryginalne rozwiązanie.

Vladan Kovacević
Obserwuj nas w
fot. Imago / Jakub Ziemianin / 400mm.pl / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Vladan Kovacević
  • Raków Częstochowa pokonał w trakcie minionego weekendu Ruch Chorzów
  • Kamera klubowej telewizji 14-krotnego mistrza Polski wychwyciła, że ściągę do meczu miał przygotowaną golkiper Medalików
  • Vladan Kovacević na butelce wody mineralnej miały naklejoną kartkę ze wskazówkami dotycząmy strzałów z rzutów karnych rywali

Butelkowa sciąga bramkarza Rakowa

Raków Częstochowa nie pozostawia nic przypadkowi. Aktualny mistrz Polski stara się antycypować boiskowe wydarzenia na każdej płaszczyźnie. Szczególnie te związane ze stałymi fragmentami gry.

Oko kamery Ruch TV wypatrzyło natomiast w trakcie przygotowania materiału do kulis z meczu Ruch – Raków, że golkiper częstochowian miał przygotowaną ściągę na rzuty karne wykonywane przez zawodników 14-krotnego mistrza Polski. Nietypowe było ich umieszczenie, bo kartka z konkretnymi wskazówkami związanymi z uderzeniami zawodników Niebieskich została przyklejona… na butelkę z wodą mineralną.

Oryginalną pomoc w spotkaniu wychwycili chłopcy od podawania piłek w trakcie spotkania, którzy z jednoznacznym przekazem wyrazili się w kierunku czołowego bramkarza PKO Ekstraklasy. “Nie wolno tak ściągać” – przekonywali w materiale dla klubowej telewizji 14-krotnego mistrza Polski.

Dodatkowe informacje mogły przydać się Vladanovi Kovaceviciovi, bo w drugiej połowie rywalizacji gospodarze po weryfikacji VAR mieli rzut karny. Jednocześnie dane związane z tym, jak jedenastki wykonuje Daniel Szczepan, mogły się przydać. Ostatecznie w pojedynku napastnika z golkiperem Rakowa górą był ten pierwszy, który zdecydował się na siłowe rozwiązanie.

Czytaj więcej: Raków najbardziej zachodnim klubem w Polsce? Autor hat-tricka z Ruchem bez wątpliwości

Komentarze