Lech Poznań zainteresowany reprezentantem Haiti

Jak podaje duński portal Tipsbladet.dk, Lech Poznań rozważa pozyskanie skrzydłowego występującego w Odense BK. Louicius Don Deedson to pięciokrotny reprezentant Haiti.

Louicius Don Deedson
Obserwuj nas w
Ritzau / Alamy Na zdjęciu: Louicius Don Deedson

Louicius Don Deedson na celowniku Kolejorza

Lech Poznań już pod wodzą nowego trenera Nielsa Frederiksena przygotowuje się do rozgrywek PKO Ekstraklasy. Dotychczas Kolejorz nie pozyskał żadnego zawodnika, ale na horyzoncie jest transfer szwedzkiego stopera – Alexa Douglasa. Na radarze klubu znajduje się również Louicius Don Deedson z Odense BK.

POLECAMY TAKŻE

Haitańczyk wyraził chęć odejścia z Danii, co od razu przyciągnęło uwagę wielu drużyn. Piłkarz nie pojawia się na treningach zespołu i nasiliły się pogłoski o transferze 23-letniego skrzydłowego. W minionych rozgrywkach duńskiej ekstraklasy strzelił osiem goli w 27 spotkaniach.

Z informacji portalu Tipsbladet.dk wynika, iż Lech musi stoczyć bój o zawodnika z Aarhus GF, Rapidem Wiedeń i Hacken. Wszystkie te kluby poważnie myślą o Haitańczyku. Jak zdradził sam Don Deedson w niedawnym wywiadzie, otrzymał propozycję przenosin na Ukrainę.

– W zeszłym tygodniu dostałem propozycję przyjazdu na Ukrainę, ale nie chciałem, biorąc pod uwagę, że kraj jest w stanie wojny. Była to naprawdę dobra oferta finansowa, ale dla mnie i mojej rodziny była po prostu niepewna, więc czekam na następną – stwierdził. – Mam nadzieję, że klub zaakceptuje fakt, że mogę odejść – podsumował.

Komentarze