Dziennikarz zdradził, że istnieje szansa zatrudnienia Marka Papszuna w klubie z Ekstraklasy

Łukasz Wiśniowski w programie "Pogadajmy o piłce" na kanale "meczyki.pl" wskazał warunek, kiedy Marek Papszun mógłby trafić do Lecha Poznań. Szkoleniowiec coraz częściej jest łączony z powrotem do klubów z PKO Ekstraklasy.

Marek Papszun
Obserwuj nas w
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Marek Papszun

Lech Poznań ściągnie Marka Papszuna?

Lech Poznań w grudniu rozstał się z Johnem van den Bromem, którego zastąpił Mariusz Rumak. Kolejorz liczy się w walce o mistrzostwo Polski, ale ostatnia porażka z Ruchem Chorzów (1:2) pozostawiła ogromny niesmak, tym bardziej, że była możliwość, żeby zbliżyć się do lidera. W nowym sezonie zapewne Rumak nie poprowadzi Lecha, a kierownictwo klubu szuka szkoleniowca, który uporządkuje drużynę.

POLECAMY TAKŻE

W ostatnich tygodniach nasiliły się spekulacje o powrocie Marka Papszuna na ławkę trenerską. 49-latek w poprzednim sezonie opuścił Raków Częstochowa po zdobyciu historycznego tytułu mistrza Polski. Trener zdobył też dwa Puchary Polski. Dziennikarz Łukasz Wiśniowski ujawnił, że w Lechu mogą zdecydować się na zatrudnienie Papszuna.

– Im dużej projekt w Lechu będzie się kompromitował, tym – moim zdaniem – są większe szanse na zatrudnienie Marka Papszuna. Mogą pomyśleć: Jest dostępny Papszun – jeden z najlepszych trenerów w Polsce w ostatnich latach. I nikt go nie chce wykorzystać – stwierdził.

Lech po piątkowej klęsce na Stadionie Śląskim zajmuje 3. lokatę. Do liderującej Jagiellonii Białystok na ten moment traci cztery oczka. Lechici w niedzielę podejmą Legię Warszawa przy Bułgarskiej w szlagierze 32. kolejki Ekstraklasy.

Komentarze